خانه مجردی،عامل افت ستاره اهوازی! + عکس

خانه مجردی،عامل افت ستاره اهوازی! + عکس

ظهور۱۲ : بازیکنی که روزی قرار بود در لیل فرانسه بازی کند این روزها بخاطر عملکرد ضعیفش بر روی نیمکت باشگاه سپاهان نشسته است و نظاره گر دیدارهای تیمش است . آرش افشین ستاره سابق فولاد یکی از ستاره‌های بزرگ فصل نقل و انتقالات بود که سرانجام سپاهان توانست با پیشنهادی وسوسه انگیز آن را […]

ظهور۱۲ : بازیکنی که روزی قرار بود در لیل فرانسه بازی کند این روزها بخاطر عملکرد ضعیفش بر روی نیمکت باشگاه سپاهان نشسته است و نظاره گر دیدارهای تیمش است .

آرش افشین ستاره سابق فولاد یکی از ستاره‌های بزرگ فصل نقل و انتقالات بود که سرانجام سپاهان توانست با پیشنهادی وسوسه انگیز آن را از چنگ استقلالی‌ها خارج کرده و تور کند. در حالیکه با مصدومیت جواهیر سوکای همه امیدهای زرد‌ها در فصل جاری به ساق‌های خوش تکنیک پلنگ سر به هوای جنوبی بسته شده بود، افشین هرگز نتوانست در حد انتظارات ظاهر شود و بعد از چند نمایش ضعیف در ترکیب سپاهان در هفته‌های نخست حالا به نیمکت ذخیره‌ها دوخته شده است!

ظاهرا یکی از دلایل این نمایش ضعیف محل اقامت آرش افشین است!. باشگاه سپاهان ابتدای فصل بعد از عقد قرارداد با این مهاجم برای او منزل مسکونی در در محله مرداویج اصفهان رهن کرد. محله‌ای که گفته می‌شود شبیه محله جردن تهران است و ظاهرا زرق و برق منطقه و تنهایی افشین شبب شده تا تمرکز وی بر هم خورده و بیشتر معطوف مسائل حاشیه‌ای شود و از همین رو افت کرده است.

به همین دلیل کادر فنی سپاهان بعد از چند هفته افت افشین از رحیمی درخواست کرده که نظارت بیشتری نسبت به این بازیکن داشته باشند و رحیمی هم قول داده که به زودی این بازیکن را به هتل منتقل کند.

منبع : ورزش هرمزگان

۲۹ شهریور ۱۳۹۲ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI