دستگیری 18 بازیکن فوتبال به اتهام تبانی

دستگیری ۱۸ بازیکن فوتبال به اتهام تبانی

پلیس چک و اسلواکی ۱۸ بازیکن را به اتهام تبانی بازداشت کردند. پلیس چک اعلام کرد که ۱۲ بازیکن را که متهم به تبانی در نتایج بازی‌های لیگ این کشور هستند، بازداشت کرده و باید پاسخگوی اتهام‌ها علیه خود باشند. گاسپار از مأموران پلیس اسلواکی هم از بازداشت شش بازیکن خبر داد و گفت: چهار […]

پلیس چک و اسلواکی ۱۸ بازیکن را به اتهام تبانی بازداشت کردند. پلیس چک اعلام کرد که ۱۲ بازیکن را که متهم به تبانی در نتایج بازی‌های لیگ این کشور هستند، بازداشت کرده و باید پاسخگوی اتهام‌ها علیه خود باشند.

گاسپار از مأموران پلیس اسلواکی هم از بازداشت شش بازیکن خبر داد و گفت: چهار بازیکن از تیم دسته اولی استردا و دو بازیکن از دیگر تیم‌ها به اتهام تبانی بازداشت شده‌اند. یک بازیکن هم وجود دارد که به اتهام همکاری با شش بازیکن دیگر هنوز در مظان اتهام بوده اما بازداشت نشده است.

رسانه‌های اسلواکی خبر دادند که این شش بازیکن برای تغییر نتایج باز‌ی‌ها ۷۹۸۰۰ دلار دریافت کرده‌اند. آنها عنوان داشتند که سرکرده این گروه شخصی آسیایی است که در این تبانی‌ها نقش محوری داشته است.

به گزارش مشرق، باشگاه دی استردا متعلق به “خشایار محسنی” است که در ایران نیز به عنوان دلال بازیکن فعالیت می‌کرد. چندی قبل بود که حجت‌الاسلام امیر علیپور، دبیر هیئت رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای فوتبال از وی به عنوان ممنوع‌الفعالیت نام برد که پرونده‌اش به مراجع قضایی ارجاع شده است.

۲۳ شهریور ۱۳۹۲ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI