درگیری خونین زن و شوهر در ساختمان تامین اجتماعی

درگیری خونین زن و شوهر در ساختمان تامین اجتماعی

مردی روز گذشته قصد داشت همسرش را که کارمند تامین اجتماعی بود، به قتل برساند که خوشبختانه با دخالت رئیس کلانتری از یک جنایت خونین در پایتخت جلوگیری شد. مردی که کارمند سازمان تامین اجتماعی شعبه کرج می باشد، ظهر روز پنج شنبه مقارن ساعت ۱۳ با در دست داشتن چاقو و ظرفی که ادعا […]

مردی روز گذشته قصد داشت همسرش را که کارمند تامین اجتماعی بود، به قتل برساند که خوشبختانه با دخالت رئیس کلانتری از یک جنایت خونین در پایتخت جلوگیری شد.

مردی که کارمند سازمان تامین اجتماعی شعبه کرج می باشد، ظهر روز پنج شنبه مقارن ساعت ۱۳ با در دست داشتن چاقو و ظرفی که ادعا می کرد داخلش اسید است وارد اتاق همسرش که از کارمندان سازمان تامین اجتماعی است در طبقه پنجم ساختمان تامین اجتماعی مرکزی می شود.

وی سپس درب اتاق را با وسایل داخل اتاق بسته و همسرش را محبوس می کند و با صدای بلند شروع به فحاشی کرده و با ضرب و شتم هسرش را تهدید به قتل می کند.

سریعا این موضوع از طریق سامانه ۱۱۰ به کلانتری ستارخان اعلام می شود و به دلیل حساسیت موضوع رئیس کلانتری ستارخان شخصا به محل حضور پیدا کرده و در حالی که زن از درد جیغ می کشید، متهم را با علم پلیسی دعوت به آرامش می کند، ولی بازهم متهم دست بردار نبود و قصد کشتن همسرش را داشت.

رئیس کلانتری ستارخان گفت: هرچه تلاش کردم تا این مرد را که نامش محمد بود از کشتن همسرش به نام پروین منصرف کنم، بی فایده بود.

سرهنگ امیرحسین رضایی ادامه داد: در نهایت مجبور شدم از پشت با شکستن شیشه وارد اتاق شوم و این مرد روانی با دیدن من چاقو را به سمتم پرتاب کرد که خوشبختانه به دلیل آمادگی که داشتم آسیب ندیدم و در یک درگیری کوتاه موفق شدم متهم را دستگیر و زن را از مرگ حتمی نجات دهم.

این زن و شوهر به دلیل جراحات وارده در حال حاضر در بیمارستان بستری هستند.

۲۳ شهریور ۱۳۹۲ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI