حکم جلب فتح الله زاده را خواهم گرفت !

حکم جلب فتح الله زاده را خواهم گرفت !

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از خبرگزاری مهر : ناصر فریاد شیران یکی از مدیران فنی سابق باشگاه استقلال از شکایت رسمی علیه این باشگاه خبر داد وی دراین باره گفت که غریب به ۴ سال است که به دنبال طلبش از استقلال است اما مدیران این باشگاه اصلا به پاسخگوی شکایت بنده در کمیته […]

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از خبرگزاری مهر : ناصر فریاد شیران یکی از مدیران فنی سابق باشگاه استقلال از شکایت رسمی علیه این باشگاه خبر داد

وی دراین باره گفت که غریب به ۴ سال است که به دنبال طلبش از استقلال است اما مدیران این باشگاه اصلا به پاسخگوی شکایت بنده در کمیته انضباطی و فدراسیون فوتبال نیستند .

وی در ادامه گفت که قصد دارد از طریق واحد شکایت ورزشی مستقر در سازمان بازرسی مسئله خود را پیگیری کند تا شاید بتواند بعد از مدت ها پولش را زنده کند .

فریاد شیران در ادامه افزود که قصد دارد تا آخر این شکایت را پیگیری کند و اگر باقی تعداد طلب کار زیاد این باشگاه تمایل داشته باشند میتوانند به وی وکالت دهند تا بتواند حکم جلب مدیر عامل استقلال را دریافت کند .

این مدیر سابق استقلال گفت که بارها با مسئولان و مخصوصا شخص علی فتح الله زاده جلسه گذاشته اند و در این باره تصمیم گیری کرده اند اما مدیر عامل باشگاه اصلا توجهی به این مسئله نمیکند . ناصر فریاد شیران هم ظاهرا قصد دارد به همراه دیگر طلب کاران مراسمی ترتیب دهند و در آن از فتح الله بخاطر اینکه حرف راست نمیزد تقدیر کند و حتی به وی جایزه ای هم بدهد .

۱۳ شهریور ۱۳۹۲ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI