توضیحات بابک زنجانی درباره نشست جنجالی اش با لاریجانی

توضیحات بابک زنجانی درباره نشست جنجالی اش با لاریجانی

با خبر شدیم که بابک زنجانی که بیشتر با اسم مستعارش (ب، ز) در محافل رسانه‌ای و سیاسی معروف است و پس از ماجرای وقف دانشگاه آزاد در مجلس (در زمان ریاست جمهوری احمدی نژاد) نامش بر سر زبان‌ها افتاد، در گفت‌وگویی سعی کرده پیرامون بسیاری از ابهاماتی که درخصوص او مطرح شده است پاسخ […]

با خبر شدیم که بابک زنجانی که بیشتر با اسم مستعارش (ب، ز) در محافل رسانه‌ای و سیاسی معروف است و پس از ماجرای وقف دانشگاه آزاد در مجلس (در زمان ریاست جمهوری احمدی نژاد) نامش بر سر زبان‌ها افتاد، در گفت‌وگویی سعی کرده پیرامون بسیاری از ابهاماتی که درخصوص او مطرح شده است پاسخ دهد.

وی درخصوص ماجرای دیدارش با سعید مرتضوی و فاضل لاریجانی و پخش فیلم آن در مجلس گفته: با آقای مرتضوی دو – سه بار جلسه داشتیم. در جلسه اول قرار شد در ازای واریز مبالغی ۱۱۷ شرکت تامین اجتماعی را بخریم. این ماجرا برخورد کرد به ماجرای فیلمبرداری دیدار من با فاضل لاریجانی. بنده با فاضل لاریجانی پنج دقیقه هم بیشتر صحبت نکردم! آقای مرتضوی یک روز به من زنگ زد و گفت که به تامین اجتماعی بیایم.

او من را در اتاقی نگه داشت و گفت آقای لاریجانی در اتاق بغلی است و با شما کار دارد. گفتم چه کار دارد؟ گفت می‌خواهد با شما آشنا شود، شاید بتواند در هیات مدیره این شرکت‌ها به شما کمک کند. ما نمی‌دانستیم در آنجا دوربین کار گذاشته‌اند! من که وارد اتاق لاریجانی شدم مرتضوی رفت بیرون. من که نشستم آقای لاریجانی دو سه کارت به من داد و گفت اگر یک موقع در مشاوره شرکت‌ها کمک خواستید مجموعه من می‌تواند به شما کمک کند. همین! بیشتر از این هم نشد، تشکر کردم و گفتم اگر این شرکت‌ها را گرفتیم به شما هم زنگ می‌زنیم. بعد ناگهان آقای مرتضوی داخل اتاق شد و گفت چی شد؟ انجام شد؟ ان‌شاءالله که کارتان به هم وصل شده است و ما هم از یکدیگر خداحافظی کردیم و فردای آن روز فیلم این ماجرا در مجلس پخش شد و مانند بمب ترکید. زنجانی با بیان این‌که فعلاً که موفق نیستم تاکید کرده: اما من به عنوان یک سرباز بسیجی در جبهه اقتصادی کار می‌کنم. شانس‌هایی بوده که خدا در اختیارم گذاشته و از آن‌ها استفاده کرده‌ام.

منبع : روزنامه ایران

۱۱ شهریور ۱۳۹۲ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI