تجاوز جنسی به زنان در مکانی باور نکردنی

تجاوز جنسی به زنان در مکانی باور نکردنی

فرد متجاوز پس انتخاب قربانیان خود آنان را پس از ضرب و شتم در سرویس های بهداشتی بانوان در فروشگاه های زنجیره ای در شهر جکسون ویل برده و مورد سو استفاده جنسی قرار می داد. نیویورک تایمز خبر داد : جیمز پاتریک تدریس ۲۹ ساله پس از پنهان شدن در سرویس‌های بهداشتی بانوان در […]

فرد متجاوز پس انتخاب قربانیان خود آنان را پس از ضرب و شتم در سرویس های بهداشتی بانوان در فروشگاه های زنجیره ای در شهر جکسون ویل برده و مورد سو استفاده جنسی قرار می داد.

نیویورک تایمز خبر داد : جیمز پاتریک تدریس ۲۹ ساله پس از پنهان شدن در سرویس‌های بهداشتی بانوان در فروشگاه های زنجیره ای شهر جکسون ویل در فیلوریدا قربانی خود را انتخاب و پس از بستن سرو صورت قربانی خود را با کیسه های پلاستیکی می پوشاند آنان را مورد سو استفاده جنسی قرار می داد.

جیمز پارتیک با حبس واقدام به تجاوز و فساد جنایی و پس از گزارش یکی از شاهدان عینی توسط پلیس دستگیر شد.

وی پس از ضرب شتم آخرین قربانی خود در سرویس بهداشتی بانوان توسط شاهد عینی این حادثه که با جیغ و فریاد دختر نه ساله ای که قبل از بسته شدن دهان خود توسط چسپ و کیسه پلاستکی مراتب امر را به اطلاع پلیس حاضر در این فروشگاه رساند.

وی هنگام انجام عمل بی‌شرمانه خود توسط پلیس دستگیر شد و قربانی نه ساله به دلیل ضرب و شتم وارد برای کمک های فوری به بیمارستان منتقل شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران ؛ خانواده این دختر نه ساله که شاگرد یک مدرسه ابتدایی در جکسون ویل از مقامات خواستار اجرای عدالت شدند.

۴ شهریور ۱۳۹۲ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI