سرقت از دختران ورزشکار در در لباس رختکن/تصویر

سرقت از دختران ورزشکار در در لباس رختکن/تصویر

به دنبال این موضوع واحد گشت کلانتری ۱۳۹ مرزداران به محل اعزام شدند و پس از حضور در محل زوج شاکی که صاحب آرایشگاه بودند به نزد ماموران ‌آمده و بیان کردند: از خانمی معروف به زهره به دلیل سرقت‌های پی در پی اموال مشتریان آرایشگاه شکایت داریم. بعد هم مدارک کافی و مستندی را […]

به دنبال این موضوع واحد گشت کلانتری ۱۳۹ مرزداران به محل اعزام شدند و پس از حضور در محل زوج شاکی که صاحب آرایشگاه بودند به نزد ماموران ‌آمده و بیان کردند: از خانمی معروف به زهره به دلیل سرقت‌های پی در پی اموال مشتریان آرایشگاه شکایت داریم. بعد هم مدارک کافی و مستندی را در این رابطه به ماموران دادند.

ماموران بعد از رویت مدارک، زهره را که توسط این زن و شوهر در آرایشگاه دستگیر شده بود، بازداشت و به کلانتری انتقال دادند.

در کلانتری زمانی که هویت زهره که یکی از سارقان حرفه‌ای بود فاش شد، چاره‌ای جز اعتراف برایش باقی نگذاشت و در حین تحقیقان فنی و پلیسی به ماموران گفت: حدود دو سال است که از باشگاه‌ها و سالن ایروبیک زنانه و آرایشگاه‌های زنانه سرقت می‌کند.

این سارق حرفه‌ای در خصوص روش سرقت‌های دو ساله خود گفت: در کلاس‌ها ثبت نام می‌کردم و زمانی که خانم‌ها برای لباس عوض کردن وارد اتاق رختکن می‌شدند اموال آْنان را با روشی خاص به سرقت می‌بردم و همچنین در با همین روش ولی با کمی تفاوت نیز از مشتریان آرایشگاه‌ها سرقت می‌کردم.

رئیس کلانتری ۱۳۹ مرزداران سرگرد محمد فقیه درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران؛ گفت: با اعترف صریح متهم به ده‌ها فقره سرقت از خانم‌ها پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی ارجاع شد.

۴ شهریور ۱۳۹۲ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI