عامل قتل زهرا کوچولو اعدام خواهد شد + تصویر ناراحت کننده

عامل قتل زهرا کوچولو اعدام خواهد شد + تصویر ناراحت کننده

عامل یکی از تلخ‌ترین جنایات سال گذشته که در آن به خاطر سرقت طلاهای دخترکی گریان وی را کشته است سحرگاه امروز در ملأ عام اعدام خواهد شد. موسی خلیل‌اللهی دادستان عمومی و انقلاب تبریز گفت: قاتل دختربچه شش ساله در دی‌ماه سال گذشته که به خاطر هفت گرم طلا اقدام به قتل کرده بود […]

عامل یکی از تلخ‌ترین جنایات سال گذشته که در آن به خاطر سرقت طلاهای دخترکی گریان وی را کشته است سحرگاه امروز در ملأ عام اعدام خواهد شد.

موسی خلیل‌اللهی دادستان عمومی و انقلاب تبریز گفت: قاتل دختربچه شش ساله در دی‌ماه سال گذشته که به خاطر هفت گرم طلا اقدام به قتل کرده بود به‌ دار مجازات آویخته می‌شود.وی با بیان این‌که پرونده جنایت مخوف همه مراحل قانونی خود را طی کرده است، افزود: این حکم صبح چهارشنبه در ملأعام و در محل وقوع قتل در منطقه آناخاتون تبریز اجرا خواهد شد.بنا به این گزارش، بهمن سال ۹۱ به دنبال گزارش دریافتی مبنی بر این‌که دختربچه‌ای در محله «آناخاتون» تبریز به خانه بازنگشته، پلیس مأمور رسیدگی به این حادثه شد.

پلیس ابتدا با فرضیه گم شدن دختربچه به تحقیقات گسترده‌ای دست زد که به بن‌بست خورد و تجسس‌ها نشان داد این دختر در بیستم و یکم دی سال گذشته از سوی مرد ۳۳ ساله‌ای بعد از سرقت هفت گرم طلا با شال‌گردن به قتل رسیده است.با دستگیری قاتل سنگدل و اعترافات وی مشخص شد روز پنجشنبه بیست و یکم دی ماه «زهرا» که همیشه از «آناخاتون» به مهد‌کودک می‌رفته، به دلیل تعطیلی مهدکودک در خانه مشغول بازی بوده که از مادرش پول می‌گیرد و برای خرید ذرت به مغازه محله می‌رود.این دختربچه شش ساله بعد از خرید و هنگام برگشت به خانه گم شده و نمی‌تواند خانه را پیدا کند و به گریه می‌افتد.

در این هنگام یکی از رهگذران که مردی ۳۳ ساله و همسایه آنان بوده از این دختربچه می‌پرسد برای چه گریه می‌کند که وی در جوابش می‌گوید خانه‌ را گم کرده‌ام و با قول این‌که بیا تو را به خانه‌تان ببرم، با قاتل راهی می‌شود.
این مرد بعد از آن‌که این دختربچه را به خانه خود می‌برد، بعد از سرقت النگو و گوشواره زهرا کوچولو که هفت گرم وزن داشته، از ترس این‌که چون همسایه‌شان بوده شاید توسط این دختربچه شناسایی شود وی را به قتل می‌رساند.

عامل جنایت دختربچه را با شال گردنش خفه کرده و در داخل گونی گذاشته و به دلیل تعطیلی آخر ماه صفر و نبود همسرش در خانه که به خاطر بارداری به خانه پدرش در تبریز رفته بود، جنازه این دختر را در خانه نگه می‌دارد.

پس از این‌که همسر قاتل از وی می‌خواهد به تبریز آمده و وی را از خانه پدرش بازگرداند، جنازه دختربچه را که در گونی نگه داشته بوده از خانه خارج کرده و در اطراف محله «آناخاتون» رها می‌کند.در این مدت پدر و مادر این دختربچه اطلاعیه‌هایی برای پیدا شدن کودکشان در اماکن عمومی منطقه نصب کرده بودند که قاتل پس از مشاهده این حرکت‌ها با شماره تلفنی که در این اطلاعیه اعلام شده بود تماس گرفته و به مادر این دختربچه محل جنازه را اعلام می‌کند.جنازه این دختربچه ۲۵ دی‌ماه در منطقه «آناخاتون» تبریز پیدا شد و خیلی زود هویت قاتل شناسایی و در کمتر از ۲۴ ساعت این قاتل دستگیر می‌شود.

چاه‌کن ۳۳ ساله که پس از ۱۰ سال زندگی در آرزوی پدر شدن به سر می‌برد و در آستانه رسیدن به این آرزو دست به این جنایت زد پــــس از محاکمه در دادگاه کیفری استان آذربایجان‌شرقی به اعدام در ملأ عام محکوم شد.

این حکم پس از اعتراض چاه‌کن جنایتکار در دیوان عالی کشور تحت رسیدگی قرار گرفت و سه قاضی عالیرتبه نیز آن را تایید کرده و قابل اجرا دانستند.

بنا به این گزارش، عامل قتل زهراکوچولو سحرگاه امروز در حلقه تماشاچیان و در محل جنایت پای چوبه دار خواهد رفت و با خواسته پدر و مادر قربانی‌اش به دار مجازات آویخته خواهد شد.

۳۱ مرداد ۱۳۹۲ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI