نام جالب یک مجرم آمریکایی که جنجال آفرید + فیلم

نام جالب یک مجرم آمریکایی که جنجال آفرید + فیلم

پلیس واشنگتن جوان ۳۲ساله‌ای را به جرم قاچاق مواد مخدر بازداشت کرد که نامی بسیار عجیب داشت، نام این مرد چنان مضحک و طولانی است که گویندگان رادیو و تلویزیون هنگام خواندن خبر دستگیری‌اش نمی‌توانستند از خنده خودداری کنند و ادامه قرائت خبر دچار وقفه می‌شد. به گزارش پلیس واشنگتن ، متهم پرونده به نام […]

پلیس واشنگتن جوان ۳۲ساله‌ای را به جرم قاچاق مواد مخدر بازداشت کرد که نامی بسیار عجیب داشت، نام این مرد چنان مضحک و طولانی است که گویندگان رادیو و تلویزیون هنگام خواندن خبر دستگیری‌اش نمی‌توانستند از خنده خودداری کنند و ادامه قرائت خبر دچار وقفه می‌شد.

به گزارش پلیس واشنگتن ، متهم پرونده به نام (بیوزو دو دو زوپیتی بوب بوب بوب) متهم شده که در سال گذشته میلادی دست به قاچاق مواد مخدر زده است.قاضی دادگاه، بیوزو را به پنج سال زندان به خاطر حمل مواد مخدر محکوم کرد.

پلیس می‌گوید این جوان در گذشته نیز به جرم زیر پا گذاشتن قوانین بازداشت شده بود و به خاطر اسم عجیب و غریبش یک متهم جالب برای پلیس محسوب می‌شود.نام این متهم مورد بحث ایستگاه‌های خبری محلی است. مجریان خبری تلویزیونی و رادیویی در بیان نام این متهم دچار مشکل می‌شوند و به خنده می‌افتند.

در حال حاضر بیوزو به جرم نگهداری ۶۰ اونس ماری‌جوانا در منطقه مدیسون بازداشت شده است.او سال گذشته در مصاحبه‌ای گفته بود انتخاب چنین نام طولانی و عجیب دلایل خاصی دارد و هرکدام از کلمات دارای معنی و مفهوم ویژه‌ای است.

دانلود ویدئو

انتخاب زوپیتی و بوب بوب بوب که اسمی مضحک است به زندگی خصوصی او بازمی‌گردد.وی می‌گوید: اگرچه صدا زدن چنین نامی خنده‌دار است اما مفهوم خاصی دارد. پزشکان دادستانی منطقه، متهم را مبتلا به بیماری اسکیزوفرنی می‌دانند ولی او تشخیص پزشکان را قبول ندارد.

۳۱ مرداد ۱۳۹۲ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI