دانلود نرم افزار اندرویدی خود ارضایی ممنوع !

دانلود نرم افزار اندرویدی خود ارضایی ممنوع !

یکی از آسیب های جدی ای که امروزه برای جوانان عزیز به خصوص در وضعیت فعلی جامعه و دشوار بودن امر ازدواج به وجود آمده است، عادت به خودارضایی است. در زمینه درمان این عادت ناپسند، باید عرض کنیم که تنها راه درمان واقعی آن, ازدواج است. کمکی که اکنون از دست ما بر می […]

یکی از آسیب های جدی ای که امروزه برای جوانان عزیز به خصوص در وضعیت فعلی جامعه و دشوار بودن امر ازدواج به وجود آمده است، عادت به خودارضایی است.

در زمینه درمان این عادت ناپسند، باید عرض کنیم که تنها راه درمان واقعی آن, ازدواج است. کمکی که اکنون از دست ما بر می آید دادن یک سری اطلاعات در زمینه گناه بودن، آثار و عواقب این عمل نا شایست و روش های کنترل و درمان است.

این خود شما هستید که با عزمی راسخ به مبارزه با این انحراف جنسی خواهید پرداخت. امیدواریم به زودی وسایل ازدواج شما فراهم گردد و شما از این نظر خاطرتان آسوده شود. ما در این کتاب آسیب های این عمل زشت به جان و روح بدن را شرح داده و به ارائه راهکار برای ترک این عمل می پردازیم.

دانلود نرم افزار اندروید + لینک کمکی

۳۱ مرداد ۱۳۹۲ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :مهدی

تا آنجایی که من میدانم انسان پس از اینکه یک پسر جوان بالغ شود بایستی انرژی زیادی از طرق مختلف دریافت کند تا بدن او بتواند منی تولید کند. این آب حاوی مقدار فراوانی از پروتین ها و مواد مورد نیاز بدن است که به راحتی تولید نشده است.
افرادی که به این کار ناپسند عادت کرده اند باید بدانند که با این کار بدن آنها انرژی زیادی را از دست می دهند و با تکرار مکرر این عمل ضررهای بدی متوجه آنهاست.
از مهمترین ضررها کاهش چشمگیر اعتماد به نفس آنها و با تشدید انجام این عمل بروز بیماری های حاد روانی برای شخص می باشد.

نويسنده ديدگاه :مهراز

میگن خود ارضایی گناهیه که هیچ وقت بخشیده نمیشه

نويسنده ديدگاه :سجاد

سلام باید وظیفه پدرش است که مسائل جسنی بگویدبه پسرش که این کارهای زشت انجام نداد اگر انجام داد تا روز قیامت ادادمه میدهد وظیفه پدرش است که باید بگوید اگر نگوید ادم بدبخت میشه جگر خوننننننن میشه نمیتواند ترک کند خداااااااااااااااا لعنت ک روغ میگوید خداوند غذاب دردناک از یزید برتر باشد من سوم راهنمایی بودم بچه ها به گفتن جلق من نمیدانستم این ۰هار دارم میزنم دروغ گفتن اگ نزنید کمر درد میکنه نزدیک ۴سال نمیتوانم ترک کنم الله اکبر

نويسنده ديدگاه :مهدی

این چیزایی که گفتید نیست وقتی که ما جونا نه تفریح درست و درمون نه رفاه و نه کا داریم همینی که هستش

نويسنده ديدگاه :سمیه

خیلی سخته! گفتن این ها آسونه ولی چند بار تلاش کردم کنار بزارم ولی نمیشه. دیگه دارم روانی می شم.خسته شدم!!!! 🙁

نويسنده ديدگاه :ناشناس

ى چیزى میگید ها
اخه من ک فقط ۱۵سال دارم چ جورى روم میشه ب بابا بگم من میخوام ازدواج کنم
ازدددوووواااجججججح

نويسنده ديدگاه :ناصر

منکه هم ماشین دارم هم کار اما بابام واسه چشم و هم چشمی نمیره خواستگاری . بهش هم گفتم به ازدواج نیاز دارم . خودشون که با کارگری داماد شدن حالا به ما که رسیده خونه هم میخوان . خدا از اینجور پدرا نگذره. گناه این کار همش به گردن اونه

نويسنده ديدگاه :ناشناس

من خود ارضایی میکنم باید چیکار کنم دیگه نکنم

KHAMENEI KHAMENEI