چه کسی شهردار تهران خواهد شد ؟

چه کسی شهردار تهران خواهد شد ؟

در جریان جلسه اعضای اصلاح‌طلب شورای شهر تهران، محسن هاشمی به عنوان گزینه نهایی اصلاح‌طلبان برای شهرداری تهران انتخاب شد. یکی از اعضای شورای شهرعنوان کرد که ۲۰ نفرازاعضای شورای شهر با شهردار شدن محسن هاشمی موافق هستند و کاندیدای نهایی اصلاح‌طلبان برای شهرداری کلانشهر تهران مهندس محسن هاشمی شناخته شده است. از سوی دیگر […]

در جریان جلسه اعضای اصلاح‌طلب شورای شهر تهران، محسن هاشمی به عنوان گزینه نهایی اصلاح‌طلبان برای شهرداری تهران انتخاب شد.

یکی از اعضای شورای شهرعنوان کرد که ۲۰ نفرازاعضای شورای شهر با شهردار شدن محسن هاشمی موافق هستند و کاندیدای نهایی اصلاح‌طلبان برای شهرداری کلانشهر تهران مهندس محسن هاشمی شناخته شده است.

از سوی دیگر شنیده‌ها حاکی از آن است که تعدادی از اعضای شورای شهر تهران در دوره چهارم به دنبال شهردار شدن محمد سعیدی‌کیا، وزیر دولت‌های هاشمی رفسنجانی، خاتمی و احمدی‌نژاد هستند.

در همین راستا حتی رایزنی‌هایی نیز با وی انجام شده است.گفتنی است محسن مهرعلیزاده و مرتضی بانک نیز برای شهرداری پایتخت مطرح هستند.صفدر حسینی نیز از گزینه‌های شهرداری تهران بود که البته وی این موضوع را رد کرده است.

سعیدی کیا از داوطلبان کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری دوره یازدهم نیز بود که صلاحیتش توسط شورای نگهبان مورد تایید قرار نگرفت.

۳۱ مرداد ۱۳۹۲ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI