توطئه زنانه راز جنایت مرموز چالوس

توطئه زنانه راز جنایت مرموز چالوس

پلیس راز قتل مرد چالوسی در توطئه زنانه را فاش کرد. با کشف جسد مردی در چالوس، ماموران کلانتری ۱۲ این شهر سریعاً به آنجا اعزام شدند.ماموران با حضور در محل کشف جسد در بررسی‌های اولیه با توجه به نظریه پزشکی قانونی دریافتند این مرد به قتل رسیده و جسد وی به این مکان منتقل […]

پلیس راز قتل مرد چالوسی در توطئه زنانه را فاش کرد.

با کشف جسد مردی در چالوس، ماموران کلانتری ۱۲ این شهر سریعاً به آنجا اعزام شدند.ماموران با حضور در محل کشف جسد در بررسی‌های اولیه با توجه به نظریه پزشکی قانونی دریافتند این مرد به قتل رسیده و جسد وی به این مکان منتقل شده است.

با توجه به پیچیدگی موضوع پرونده در مسیر جدیدی قرار گرفت و به ماموران پلیس آگاهی ارجاع شد.ماموران پلیس آگاهی چالوس در ادامه تحقیقات با انجام اقدامات اطلاعاتی و استفاده از شگردهای خاص پلیسی موفق شدند زنی را ردیابی و دستگیر کنند.

این زن در اظهارات خود به پلیس گفت بیش از یک سال با قربانی عقد شرعی بوده اما هیچ‌گونه علاقه‌ای به وی نداشته و با توجه به این موضوع اقدام به برقراری ارتباط با مرد دیگری کرده است. این زن ادامه داد: پس از مدتی از این ارتباط تصمیم گرفتیم شوهرم را از سر راه برداریم و نقشه قتل وی را طرح‌ریزی کردم.

این زن با طرح این نقشه پس از خوراندن قرص برنج به مقتول و قتل وی با همکاری همدستش جسد شوهرش را در یکی از مناطق شهر رها کرد.با توجه به اظهارات صریح متهمه، همدست وی نیز دستگیر شد و پس از تشریح صحنه قتل با حضور بازپرس ویژه قتل، متهمان برای سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند.

۳۰ مرداد ۱۳۹۲ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI