تجاوز معلم 38 ساله به دختران نوجوان/عکس

تجاوز معلم ۳۸ ساله به دختران نوجوان/عکس

مدیر و صاحب مدرسه خصوصی موج سواری در سانتاکروز کالیفرنیا به اتهام اذیت و آزار دانش‌آموزان نوجوان از سوی مقامات پلیس بازداشت شد. ماموران پلیس در پی شکایت یک دختر نوجوان از این مرد ۳۸ ساله به نام دیلان گرنیر به بازجویی از وی پرداختند و سرانجام او را به اتهام سوءرفتار اخلاقی با عده‌ای […]

مدیر و صاحب مدرسه خصوصی موج سواری در سانتاکروز کالیفرنیا به اتهام اذیت و آزار دانش‌آموزان نوجوان از سوی مقامات پلیس بازداشت شد.

ماموران پلیس در پی شکایت یک دختر نوجوان از این مرد ۳۸ ساله به نام دیلان گرنیر به بازجویی از وی پرداختند و سرانجام او را به اتهام سوءرفتار اخلاقی با عده‌ای از نوجوانان دختر دستگیر کردند. ماموران پلیس با جست‌وجو و تحقیقات میدانی از محل سکونت متهم هزاران تصویر و فیلم غیراخلاقی در کامپیوتر شخصی وی پیدا کردند.

این مرد با شگردهای خاصی دختران نوجوان را به خانه خود می‌برد و از آنان فیلم و عکس‌های غیراخلاقی و مستهجن می‌گرفت.

ماموران با تحقیق بیشتر متوجه شدند وی طی ۴ سال گذشته به طرزی کاملاً پنهانی به این کار شیطانی اقدام کرده است. پلیس با دیدن این تصاویر بسیار شگفت‌زده شد و ماموران می‌گویند شمار قربانیان بسیار زیاد است و این بیمار جنسی با کار گذاشتن دوربین مخفی در اتاق رختکن مدرسه تصاویر دختران ۸ الی ۱۴ ساله فراوانی را ضبط کرده و از این طریق آن‌ها را شناسایی می‌کرد و مورد اذیت و آزار قرار می‌داده است.

۳۰ مرداد ۱۳۹۲ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI