پیدا شدن کرم زنده درون پاکت آبمیوه + عکس

پیدا شدن کرم زنده درون پاکت آبمیوه + عکس

مادر امریکایی یک کرم زنده را درون پاکت آبمیوه دختر چهار ساله‌اش پیدا کرد. به گزارش نیویورک پست، این زن که اهل میشیگان است هنگامی که کرم زنده‌ای را درون پاکت آبمیوه Caprisun دخترش یافته شوکه شده است.امی مادر دو کودک در این باره می‌گوید: برای نوشیدن این آبمیوه در آن را باز کردم تا […]

مادر امریکایی یک کرم زنده را درون پاکت آبمیوه دختر چهار ساله‌اش پیدا کرد.

به گزارش نیویورک پست، این زن که اهل میشیگان است هنگامی که کرم زنده‌ای را درون پاکت آبمیوه Caprisun دخترش یافته شوکه شده است.امی مادر دو کودک در این باره می‌گوید: برای نوشیدن این آبمیوه در آن را باز کردم تا آبمیوه را درون لیوان بریزم که متوجه وجود یک کرم شدم.

دخترم طی سه روز گذشته دو پاکت دیگر از این آبمیوه را نوشیده بود.دخترم زمانی که آبمیوه را خورد متوجه چیزی درون دهانش شد و سریعاً آن را تف کرد و من از دیدن کرم زنده که در سینک تکان می‌خورد شوکه شدم، سریعاً با پزشک کودکان تماس گرفته و موضوع را توضیح دادم که آیا جای نگرانی برای دخترم وجود دارد.

من از شرکت فروشنده آبمیوه شکایت کردم و آن‌ها طی بیانیه‌ای اعلام کردند که کرم در بسته‌های پاکت آبمیوه از قبل موجود بوده و در مدت زمان تولید رشد کرده است. مسئولان شرکت به این زن پیشنهاد دادند چند بسته سالم آبمیوه را در ازای آبمیوه خراب دریافت کند اما مادر جوان می‌گوید هرگز نمی‌خواهد کودکانش چنین تجربه وحشتناکی را دوباره داشته باشند.

۲۹ مرداد ۱۳۹۲ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :hossein

این که کشور خارجیه
من عکسی دارم که اگر ببینید کپ میکنید
در دانشگاه خودمان در غذاهای آن کرم پیدا میشه
اونم نه یک بار بلکه چندین بار دیده شده
اونم نه در غذای یک نفر در غذای همه
جالبه مدیران دانشگاه میگن همینی که هست

KHAMENEI KHAMENEI