ماجرای ساخت تیتراژ ماه عسل در 3 دقیقه از زبان فرزاد فرزین + فایل صوتی

ماجرای ساخت تیتراژ ماه عسل در ۳ دقیقه از زبان فرزاد فرزین + فایل صوتی

روزنامه ایران در مطلبی به نقل از فرزاد فرین نوشت : روی شعر این کار، من و دو آهنگساز، سه آهنگ جداگانه ساختیم. من آخرین نفری بودم که کار را تحویل دادم چون ابتدا یک ملودی ساخته بودم که خودم دوست نداشتم و چند روز اول تلاش کردم ملودی که می‌خواهم را کار کنم. این […]

روزنامه ایران در مطلبی به نقل از فرزاد فرین نوشت : روی شعر این کار، من و دو آهنگساز، سه آهنگ جداگانه ساختیم. من آخرین نفری بودم که کار را تحویل دادم چون ابتدا یک ملودی ساخته بودم که خودم دوست نداشتم و چند روز اول تلاش کردم ملودی که می‌خواهم را کار کنم.

این اتفاق رخ نداد تا این‌که با «احسان علیخانی» تماس گرفتم و گفتم که ملودی بچه‌های دیگر را گوش کنید و کاری که ساخته‌ام چون خودم را راضی نکرد شاید به شما حتی برای گوش کردن هم ارائه نکنم. با «امیرمیلاد نیکزاد» به استودیو رفتیم و تصمیم گرفتیم کار را بزنیم و تغییراتی ایجاد کنیم.

ناگهان یک جرقه‌ای در ذهنم ایجاد شد و این ملودی را در سه دقیقه ساختم.همان موقع که این را ساختم امیر میلاد هم آن را تایید کرد و گفت سریع ضبط کنیم که یادمان نرود! قرار بود با پیانو ابتدا بزنیم اما ما کل موسیقی را زدیم و در ۴۵ دقیقه یک میکس و تنظیم هم انجام دادیم.

وقتی پیش احسان رفتم به او گفتم که من یا این کار را می‌خوانم یا هیچ کاری را نمی‌خوانم! گفتم تیتراژ همینه که هست! دوستان گوش کردند و فردا بعد از ظهر احسان با من تماس گرفت و گفت که کار خوب بود و همه خوششان آمد.به این ترتیب تیتراژ اول ماه عسل ساخته می‌شود.

دانلود فایل صوتی تیتراژ ماه عسل ۹۲ با صدای فرزاد فرزین

۲۹ مرداد ۱۳۹۲ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI