با کیفیت ترین خودروهای داخل ایران کدامند ؟

با کیفیت ترین خودروهای داخل ایران کدامند ؟

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران جدول رده‌بندی کیفی خودروهای سواری تولیدی در تیرماه را منتشر کرد. بر این اساس باکیفیت‌ترین سواری تولیدی در این مدت نیسان تیانا با ۵/۲ نمره منفی بوده است. پس از آن سوزوکی گراند ویتارا با ۵/۱۷ نمره منفی در رتبه دوم رده‌بندی قرار دارد. رتبه سوم نیز با ۴/۱۹ […]

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران جدول رده‌بندی کیفی خودروهای سواری تولیدی در تیرماه را منتشر کرد.

بر این اساس باکیفیت‌ترین سواری تولیدی در این مدت نیسان تیانا با ۵/۲ نمره منفی بوده است.

پس از آن سوزوکی گراند ویتارا با ۵/۱۷ نمره منفی در رتبه دوم رده‌بندی قرار دارد. رتبه سوم نیز با ۴/۱۹ نمره منفی در اختیار مگان است. پارس‌تندر با ۵/۲۰ نمره منفی در رتبه چهارم قرار دارد. رتبه پنجم و ششم نیز به‌ترتیب با ۲۱ و ۱/۲۱ نمره منفی در اختیار تندر ۹۰ تولیدی ایران‌خودرو و پارس‌خودرو است.

لیفان x60 با ۳/۵۳ نمره منفی در رتبه هفتم رده‌بندی کیفی خودروهای تولیدی در تیرماه قرار دارد. رتبه هشتم با ۳/۵۶ نمره منفی در اختیار توجوی هاچ‌بک و رتبه نهم با ۵۸ نمره منفی در اختیار لیفان ۶۲۰ است. سمند نیز با ۳/۶۱ نمره منفی در رتبه دهم و پژوپارس با ۷/۶۱ نمره منفی در رتبه یازدهم قرار دارد.

رتبه دوازدهم با ۶۳ نمره منفی در اختیار پژو ۴۰۵ تولیدی ایران‌خودرو و رتبه سیزدهم با ۳/۶۳ نمره منفی در اختیار پژو ۴۰۵ ایران‌خودرو خراسان است. تیبا نیز با ۶۷ نمره منفی در رتبه چهاردهم جدول رده‌بندی کیفی قرار دارد.

رتبه پانزدهم با ۳/۷۱ نمره منفی در اختیار ام‌وی‌ام x33 و رتبه شانزدهم با ۵/۷۲ نمره منفی در اختیار ام‌وی‌ام ۵۳۰ است. سایپا ۱۳۱ تولیدی سایپا و سایپا ۱۳۱ تولیدی پارس‌خودرو نیز به‌ترتیب با ۱/۸۲ و ۱/۸۵ نمره منفی در رتبه‌های هفدهم و هجدهم جدول رده‌بندی کیفی خودروهای تولیدی در تیرماه قرار دارند.

۲۷ مرداد ۱۳۹۲ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI