هیپنوتیزم کوسه ها توسط یک قواص + عکس

هیپنوتیزم کوسه ها توسط یک قواص + عکس

یک غواص با هیپنوتیزم کوسه‌های قاتل توانست تصاویر فوق‌العاده‌ای را از آن‌ها ضبط کند. تام پارکر، این‌غواص باهامایی با شنا در اقیانوس اطلس و عمق ۲۰ متری به همراه ‌عکاسش در برابر ۱۵ کوسه قاتل قرار گرفت و آنان را هیپنوتیزم کرد. تام ابتدا با مالش بینی کوسه‌ها آنان را به سوی خود کشید و […]

یک غواص با هیپنوتیزم کوسه‌های قاتل توانست تصاویر فوق‌العاده‌ای را از آن‌ها ضبط کند.

تام پارکر، این‌غواص باهامایی با شنا در اقیانوس اطلس و عمق ۲۰ متری به همراه ‌عکاسش در برابر ۱۵ کوسه قاتل قرار گرفت و آنان را هیپنوتیزم کرد.

تام ابتدا با مالش بینی کوسه‌ها آنان را به سوی خود کشید و کوسه‌ها پس از ۵ دقیقه هیپنوتیزم به خوابی ۱۵ دقیقه‌ای فرو رفتند. وی سپس در حالی که کف دستانش را روی بینی کوسه‌ها قرار داده بود آنان را به حالت عمودی نگه داشت تا بدون هیچ آسیبی هوشیاری شان را بازیابند.

این اقدام عجیب غواص جوان که می‌توانست حتی منجر به مرگش شود، عکاسی و فیلمبرداری شد که به‌صورت یک برنامه مستند به زودی از شبکه دیسکاوری پخش خواهد شد تا همگان شاهد هنرنمایی او باشند. تام پارکر در خصوص اقدام جسورانه‌اش به خبرنگاران محلی گفت: پیش از این غواصان زیادی برای ماجراجویی به عمق آب‌های اقیانوس اطلس و دریای کارائیب رفته‌‌اند و هنرنمایی‌هایی را انجام داده‌اند ولی من سعی کردم با ورود به منطقه خطر و قرار گرفتن در جمع کوسه‌های آدم‌خوار رکورد جدیدی در این زمینه داشته باشم.

۲۶ مرداد ۱۳۹۲ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI