عسگراولادی : اگر زنگنه بخواهد معاونش خواهم شد

عسگراولادی : اگر زنگنه بخواهد معاونش خواهم شد

حبیب‌الله عسگر اولادی، دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری که شامل ۱۴ تشکل اصولگراست، با اشاره به ویژگی‌های برجسته اخلاقی و توانمندی مدیریتی مهندس بیژن نامدار زنگنه برای تصدی وزارت نفت گفته: اگر در توانم بود و ایشان من را می‌پذیرفت، حتماً معاون آقای زنگنه می‌شدم. وی با تاکید براین مطلب که ترکیب کابینه […]

حبیب‌الله عسگر اولادی، دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری که شامل ۱۴ تشکل اصولگراست، با اشاره به ویژگی‌های برجسته اخلاقی و توانمندی مدیریتی مهندس بیژن نامدار زنگنه برای تصدی وزارت نفت گفته: اگر در توانم بود و ایشان من را می‌پذیرفت، حتماً معاون آقای زنگنه می‌شدم.

وی با تاکید براین مطلب که ترکیب کابینه دکتر روحانی خوب است، درباره حرف و حدیث‌های زیادی که درخصوص برخی از وزرای پیشنهادی مثل آقای زنگنه مطرح است و برخی ایشان را منتسب به فتنه ٨٨ می‌دانند و معتقدند نباید در کابینه حضور داشته باشند، تصریح کرده: بنده سال‌ها در مجمع تشخیص مصلحت نظام با آقای زنگنه کار کرده‌ام. ایشان فرد بسیار صریحی است. وی تاکید کرده: البته حق مجلس است در گزینش خود دقت کند، اما کسی که در حال حاضر مورد تایید رهبری و مردم است، نباید تضعیف شود و بگوید تشخیص ایشان در انتخاب اصلح غلط بوده است. مجلس باید در گزینش وزرا دقت و تحقیق داشته باشد و از سهل‌انگاری پرهیز کند.

۲۶ مرداد ۱۳۹۲ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI