قیمت مرغ تا پایان سال چگونه خواهد بود ؟

قیمت مرغ تا پایان سال چگونه خواهد بود ؟

متوسط قیمت مرغ در سطح تهران به ۶ هزار و۵۰۰ تا ۶هزار و ۷۰۰ تومان رسیده و این درحالی است که عرضه مرغ منجمد ذخیره‌سازی شده در میادین میوه و تره‌بار با همان قیمت مصوب ۵ هزار و۴۰۰ تومانی در حال توزیع است. حسن رادمرد، معاون تامین و توزیع کالای وزارت صنعت، معدن و تجارت، […]

متوسط قیمت مرغ در سطح تهران به ۶ هزار و۵۰۰ تا ۶هزار و ۷۰۰ تومان رسیده و این درحالی است که عرضه مرغ منجمد ذخیره‌سازی شده در میادین میوه و تره‌بار با همان قیمت مصوب ۵ هزار و۴۰۰ تومانی در حال توزیع است.

حسن رادمرد، معاون تامین و توزیع کالای وزارت صنعت، معدن و تجارت، درباره افزایش قیمت مرغ گرم در بازار با تاکید بر این‌که قیمت مرغ را مدیریت می‌کنیم، گفت: از آنجا که قرار شده نهاد‌ه‌های دام و طیور با ارز مرجع وارد شوند قیمت مرغ به هیچ وجه نباید افزایش پیدا کند. وی ادامه داد: بنا به دستور جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، ارز مرجع کالاهای اساسی تا پایان سال تامین می‌شود. رادمرد با تاکید بر این‌که دستور معاون اول رئیس جمهور به بانک مرکزی نیز ابلاغ شده است، خاطرنشان کرد: از این رو تمامی کالاهای اساسی طبق روال گذشته با همان ارز مرجع وارد می‌شود. به گفته معاون تامین و توزیع کالای وزارت صنعت، معدن و تجارت این موضوع به خصوص شامل نهاده‌های دام و طیور می‌شود.

۲۶ مرداد ۱۳۹۲ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI