نامه دیوید کامرون به مناسبت تحلیف حسن روحانی

نامه دیوید کامرون به مناسبت تحلیف حسن روحانی

دیوید کامرون نخست وزیر انگلیس به مناسبت تحلیف ریاست‌جمهوری جدید ایران، در نامه‌ای به دکتر روحانی خواستار بهبود روابط دو کشور شده است. بر اساس بیانیه این وزارتخانه، نخست وزیر در نامه خود تصریح کرده که امیدوار است انتخاب دکتر روحانی فرصتی در اختیار ایران قرار دهد که روند متفاوتی برای آینده اتخاذ کند و […]

دیوید کامرون نخست وزیر انگلیس به مناسبت تحلیف ریاست‌جمهوری جدید ایران، در نامه‌ای به دکتر روحانی خواستار بهبود روابط دو کشور شده است.

بر اساس بیانیه این وزارتخانه، نخست وزیر در نامه خود تصریح کرده که امیدوار است انتخاب دکتر روحانی فرصتی در اختیار ایران قرار دهد که روند متفاوتی برای آینده اتخاذ کند و باعث بهبود روابط دوجانبه انگلیس و ایران بصورت گام به گام و متقابل شود.

کامرون در نامه خود نوشته است: به مناسبت تحلیف شما می خواستم با نوشتن این نامه امید خود را ابراز کنم که انتخاب شما فرصتی برای بهبود روابط دو کشور شود.

وی افزوده است: بهبود روابط دوجانبه روندی تدریجی خواهد بود و چندین موضوع باید مورد توجه قرار گیرد.

بر اساس گزارش وزارت خارجه انگلیس، دیوید کامرون همچنین از ایران خواست تا بصورت سازنده و جدی در مورد برنامه هسته ای خود با جامعه بین المللی تعامل کند و از یک راه حل مسالمت آمیز برای بحران سوریه حمایت کند.

۱۶ مرداد ۱۳۹۲ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI