شرکت ژاپنی کانن : بازار فروش دوربین عکاسی در حال کاهش است

شرکت ژاپنی کانن : بازار فروش دوربین عکاسی در حال کاهش است

در حال حاضر شرکت ژاپنی کانن بزرگ‌ترین سازنده دوربین عکاسی در دنیاست. این شرکت در جدیدترین گزارش خود عنوان کرده که فروش دوربین‌های عکاسی دیجیتالش در حال کاهش است، آن هم به این دلیل که اکثر مردم به همان دوربین گوشی هوشمندشان به عنوان دوربین عکاسی اکتفا می‌کنند. دوربین‌های عکاسی حرفه‌ای که DSLR خوانده می‌شـود […]

در حال حاضر شرکت ژاپنی کانن بزرگ‌ترین سازنده دوربین عکاسی در دنیاست. این شرکت در جدیدترین گزارش خود عنوان کرده که فروش دوربین‌های عکاسی دیجیتالش در حال کاهش است، آن هم به این دلیل که اکثر مردم به همان دوربین گوشی هوشمندشان به عنوان دوربین عکاسی اکتفا می‌کنند.

دوربین‌های عکاسی حرفه‌ای که DSLR خوانده می‌شـود معمولا قابلیت‌های به اشتراک‌گذاری و شبکه‌های اجتماعی را در دل خود ندارد؛ یکی از عواملی که به میزان بسیار زیادی باعث گرایش عکاسان آماتور به سمت گوشی‌های هوشمند برای عکاسی شده است. در حقیقت به اشتراک‌گذاری عکس از اهمیت بیشتری نسبت به کیفیت آن برای کاربران برخوردار است. دلیل این مدعا نیز کاهش ۲۹ درصدی فروش دوربین عکاسی در پنج ماه نخست سال ۲۰۱۳ است. این اتفاق در حالی می‌افتد که مدت زمان زیادی از اعلام ورشکستگی شرکت Kodak نمی‌گذرد. سازندگانی نظیر اپل، سامسونگ و نوکیا همه روزه در حال تقویت‌کردن قدرت عکاسی گوشی‌های تولیدی خود هستند؛ محصولاتی نظیر لومیا ۱۰۲۰ گواهی براین ادعاست.

۱۴ مرداد ۱۳۹۲ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI