برنامه هفته چهارم تا هفتم لیگ برتر اعلام شد

شنبه 19 مرداد

فولاد خوزستان- داماش ساعت 20 و 30 ورزشگاه تختی اهواز

استقلال- صبای قم- ساعت 20 و 30 ورزشگاه آزادی

یکشنبه 20 مرداد

گسترش فولاد تبریز- فجر سپاسی ساعت 19 و 45 ورزشگاه یادگار امام تبریز

مس کرمان- ذوب‌آهن ساعت 19 و 45 ورزشگاه امام علی کرمان

نفت تهران- راه‌آهن ساعت 19 و 45 ورزشگاه دستگردی تهران

ملوان- استقلال خوزستان ساعت 19 و 45 ورزشگاه تختی انزلی

سپاهان- تراکتورسازی ساعت 19و 45 ورزشگاه فولاد شهر اصفهان

سایپا- پرسپولیس ساعت 20و 30 ورزشگاه انقلاب کرج

هفته پنجم؛ تکریم و تعظیم جانفشانی آزادگان میهن اسلامی و گرامیداشت بازگشت آنان به ایران اسلامی

پنجشنبه 24 مرداد ماه

داماش- استقلال ساعت 20 و 30 ورزشگاه عضدی رشت

جمعه 25 مرداد

فجرسپاسی- سپاهان ساعت 19 و 45 ورزشگاه حافظیه شیراز

تراکتورسازی تبریز- مس کرمان ساعت 19 و 45 ورزشگاه یادگار امام تبریز

ذوب‌آهن- سایپا ساعت 19 و 45 ورزشگاه فولادشهر

صبای قم- گسترش فولاد تبریز ساعت 19 و 45 ورزشگاه یادگار امام قم

راه‌آهن- فولاد خوزستان ساعت 19 و 45 ورزشگاه تختی

استقلال خوزستان -نفت تهران ساعت 20 و 30 ورزشگاه تختی اهواز

پرسپولیس – ملوان ساعت 20 و 30 ورزشگاه آزادی تهران

هفته ششم؛ گرامیداشت یاد و شهادت سیدعلی اندرزگو و تکریم هفته پهلوانی

جمعه اول شهریور

گسترش فولاد تبریز- داماش ساعت 19 و 30 ورزشگاه یادگار امام تبریز

فجرسپاسی- تراکتورسازی ساعت 19و 30 ورزشگاه حافظیه

سایپا- مس کرمان ساعت 19 و 30 ورزشگاه انقلاب کرج

ملوان- ذوب‌آهن ساعت 19 و 30 ورزشگاه تختی انزلی

سپاهان- صبای قم ساعت 19 و 30 ورزشگاه ذوب‌آهن فولاد شهر

فولاد خوزستان- استقلال خوزستان ساعت 20 و 15 ورزشگاه تختی اهواز

نفت تهران- پرسپولیس ساعت 20 و 15 ورزشگاه آزادی تهران

یکشنبه سوم شهریور

استقلال- راه‌آهن ساعت 20 و 15 ورزشگاه آزادی تهران

هفته هفتم؛ تعظیم و تکریم یاد و نام رئیس مذهب شیعه امام جعفر صادق (ع) و گرامیداشت شهادت دولت شهیدان رجایی و باهنر

پنجشنبه 7 شهریور

استقلال خوزستان- استقلال تهران ساعت 20 و 15 ورزشگاه تختی اهواز

جمعه 8 شهریور

داماش گیلان- سپاهان ساعت 19 و 30 ورزشگاه عضدی رشت

صبای قم- فجر سپاسی ساعت 19 و 30 ورزشگاه یادگار امام قم

مس کرمان- ملوان انزلی ساعت 19 و 30 ورزشگاه امام علی کرمان

راه‌آهن- گسترش فولاد ساعت 19 و 30 ورزشگاه تختی تهران

ذوب‌آهن- نفت تهران ساعت 19 و 30 ورزشگاه فولادشهر اصفهان

تراکتورسازی- سایپا ساعت 19 و 30 ورزشگاه یادگار امام تبریز

پرسپولیس- فولاد خوزستان ساعت 20 و 15 ورزشگاه آزادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.