فرزند رئیس ساواک بازیگر فیلم های سکسی است + تصاویر

به گزارش ظهور12 :‌ وبلاگ یادداشت های یک عجم نوشت ، این گزارش اختصاصی پیرامون فساد جنسی فرزند یک ضد انقلاب است.

اطلاعات کمی از سرهنگ بدیعی و خانواده اش در سایت های اینترنتی وجود دارد اما در سرسپردگی وی به محمدرضا شاه(!) شکی نیست تا آنجا که زمان فرار آن شاه خود خوانده از ایران سرهنگ بدیعی خم میشود و دست محمدرضا را میبوسد

سرهنگ بدیعی یکی از یهودیان ایران بود که به سرعت پیشرفت کرد.

سرهنگ بدیعی رئیس ساواک قم یک پسر به اسم سرین به دنیا می آورد که طبیعتاً سرین یهودی نژاد است و باید در یک خانواده با دین یهودیت پرورش می یافت.

ولی سرین فرزند نامشروع سرهنگ بدیعی و یک فاحشه یهوی مقیم ایران است که بعد از انقلاب بصورت ناخواسته سرین بدیعی به دنیا آمد.سرین مخالف سرسخت اسلام و از طرفداران زرتشتیت است که در ادامه دلایل اسلام ستیزی فرزند رئیس ساواک را توضح میدهم.

همسر سرهنگ بدیعی که یک زن پاک دامن و متدین کلیمی بود در اثر این رسوایی جنسی بلافاصله خودکشی کرد و سرهنگ بدیعی نیز بعد از انقلاب اعدام شد.

اعدام سرهنگ بدیعی به همراه چند منافق و تجزیه طلب کرد بصورت سته جمعی

ثروت افسانه ای سرهنگ بدیعی در حساب های بانک سوئیس کانادا و آمریکا در حقیقت قرار بود به حساب شاه واریز شود که نشد و این همان مثال معروف است : دزدی که به دزد بزند, شاه دزد است.

سرین بدیعی فرزند رئیس ساواک دچار بیماری های جنسی و روانی است

وی مبتلا به ایدز است زیرا از سنین کم گرایش به همجنسبازگرایی داشته است. از دیگر انحرافات جنسی این بچه ساواکی یهودی زاده میتوان به کودک آزاری اشاره کرد که آشکارا اعلام میکند تمایل به رابطه جنسی با پسربچه های زیر ۱۸ سال دارد!

فرزند سرهنگ بدیعی در غرب تهران شهرک اکباتان با پشتوانه همان پول های دزدی یا بهتر است بگوییم پول خلق زحمتکش و مسلمان زندگی میکرد (شهرک اکباتان یکی از بزرگ‌ترین و مدرنترین شهرک‌های خاورمیانه است که در غرب تهران و ناحیه شش منطقه ۵ شهرداری تهران قرار گرفته‌است) تا اینکه دوستان سرهنگ بدیعی در آمریکا تصمیم میگیرند سرین بدیعی را ز ایران خارج کنند.

داستان از این قرار بود که بعد از فراری دادن فرزند رئیس ساواک چندین فیلم جنسی از سرین بدیعی در تهران پخش شد تا بهانه ای باشد برای گرفتن اقامت سرین در ایالات متحده.هم اکنون سرین بازيگر فیلم های بزگسالان است و خودش با افتخوار اعلم میکد یک سلطنت طلب و پورن استار است!وی به دلیل اعدام پدرش و همچنین ممنوعیت انحرافات جنسی در ایران از اسلام بخصوص سید محمد خاتمی متنفر است.

همچنین وی به پرچم شیر و خورشید علاقه زیادی دارد و در اتاق شخصی یا فیلم های جنسی اش از پرچم شیروخورشید, نشان زردشتی فروهر, عکس شاهزاده رضا پهلوی استفاده میکند! سرین با پولهای دزدی چندین ویلا و کاخ در آمریکا و سراسر جهان دارد و هنوز کل دارایی های سرین بدیعی نامشخص است ولی آنقدر دارد که نیازی به پول بازویش ندارد!

چرا از سید محمد خاتمی رئیس‌جمهور پیشین ایران نفرت دارد؟ گویا سید محمد خاتمی به سلطنت طلبان رودست زده است ، وی طبق نوشته این وبلاگ در گذشته با جلب نظر سلطنت طلبان توانسته بود به کانون نیروهای برنداز نفوذ کند و سلطنت طلبان به ظاهر تواب را شناسایی کند .بهرحال سرهنگ بدیعی تنها اعدامی نبود و تعداد زیادی از سلطنت طلبان از جمله بیژن اورنگی و امیر عباس فخرآور در دام وزارت اطلاعات گرفتار شده اند .

نقش سرهنگ بدیعی در بحران سازی علیه مردم در دهه 50 هجری شمسی

180 دیدگاه برای “فرزند رئیس ساواک بازیگر فیلم های سکسی است + تصاویر”

 1. سلام دوستان این کلمات زشت درشان شما که ادعای مسلمانی میکنید نیست ودرضمن هر کسیو تو گور خودش میندازن

 2. من كاري ندارم كه سرهنگ بديعي كي بوده يا چيكار كرده
  فقط ميخوام بگم بدون تعصب خودتونو جاي سرين بذاريد.فكر كنيد روزگر چرخيد و دولت عوض شد و باز شاهنشاهي شد ،باهمه ي خوبي و بدي ها.ساواك بياد تمام افسرا ،سرهنگ ها وزيرا، نماينده ها و همه ي كساني كه كادر دولتي داره و سياسي داره رو يا زنداني كنه يا اعدام، بدون توجه به اينكه خانواده اي داره يا نه ، با اينكه شايد تنها سرپرست خانواده رو دارن اعدام ميكنن.
  خب اينم به هر راه بدي كشيده بشه حق داره ، نميگم خوبه ولي اين شخص بانام سرين از وضعيت نرمال مغضي خارج شده. در كودكي با مسئله ي خودكشي زن پدرش وسرخورده بودن خودش دست وپنجه نرم ميكرده و بعدا با اعدام پدرش. خب بخوايم بدون تعصب نگاه كنيم هركسي جاي اين باشه هم از ايران بيزار ميشه و افرادش براش منفور ميشن هم از تعادل مغزي ساقط ميشه. نميگم خوبه يا درست ميگه، ميگم در شرايط بحراني و نابساماني بزرگ شده و چيز كمي هم نبوده .كاري از دستمون بر نمياد حداقل مرات كنيم و خودشو خانوادشو به فحش نكشيم

 3. اخه این چرت و پرتارو از کجاتون در میارید میذارید تو سایتتون
  این خبر که این عوضی فرزند سرهنگ بدیعی بوده اصلا حقیقت نداره و درضمن اونایی که میاین ادمای دیگه با ادیان مختلف رو مورد تحقیر قرار میدین جالبه بدونید که مسلمون بودن به فضولی تو کار دیگران و نماز و… نیست همین که تو دین و زندگی دیگران فضولی نکنید و دست دیگران رو بگیرید خودش کافیه و یعنی مسلمونید

 4. همجنسباز ـــــــــــ قوم لوط ــــــــــــــــ لواط ـــــــــ عقده
  بی احترامی ب الله و کلام الله
  ـــــــــــــــــــــــــ دجال ـــــــــــــــشیطانی بیش نیس این هرومزاده
  عاقبتش دیدنیه ــ
  توهمی عقده ایی

 5. دوستان خوهران بردران .
  یک لحظه نوجه کنید یک نفر یک جا در این دنیا یک کاری داره میکند .حلا من نمی خوام درباره اون چیزی بگم ولی صدها ایرانی میاید هر چی به پدر و مادر حیوان زن ووو بد وبیرا میگید عصبانی می‌شوید فتوا مدید مدل کشتنش هم توضیح مدید .دوستان بعضی کارهای که ما مکنیم و بعضی حرفهای که ما می زنیم هم خوب نیست . بجای این همه وقتی که میزاریم کامنت و بد و بیراه میگیم بهتر نیست به یک محتاج چه فکری چه مالی کمک کنیم ..

 6. کسی که فش میده شخصیتشو نشون میده ما هم فش بدیم میشیم مث همون . تازه چیکار تونسته بکنه با فحاشی؟ عاقل باشید دوستان لطفا

 7. اصلا اعصاب خودتونو خورد نکنید اون اگه جرأتشو داشت که میمومد رو درو ح میزد در ضمن آدمای ضعیف فش میدن. این همه فش داده مگه تونسته تهدیدی واسه ماها باشه؟

 8. ایرانی چه مسلمون، چه زردشتی، چه مسیحی و چه یهودی باشه یکتا پرسته اما این سرین یک صهیون گوساله سامری پرسته، پس حمایتش اطز خدای اوستا یعنی فروهر احمقانه و دروغین است

 9. اگه واقعا این مرتیکه الاغ فرزند یه سرهنگ عالی رتبه کشور ایران اونم تو دوران اوجش باشه و خون اون تو رگهاش باشه هیچوقت غیرتش بهش اجازه نمیده که درمورد وطنش اینطور صحبت کنه و الت دست یسری بیغیرت تر از خودش بشه

 10. من یک سری از حرفاش رو قبول دارم
  بعضی حرفاش واقعا حقیقته ما ایرانی ها لیاقت آزادی نداریم فقط نشستیم تا یکی بیاد بزنه تو سرمون و بعد نفر بعدی بیاد بزنه
  دین اسلام هم کثیف ترین دینیه که تا بحال تو عمرم دیدم اگر یکم مطلاعه کنید شما هم میفهمید
  ریدم‌تو‌این اسلام کثیف و‌نجس که همش زن ستیزیه

  1. سرین دروغگو و بیمار است
   پدر و مادر سرین از هم طلاق گرفتند. سرین از سن 10 سالگی توسط مادر غیر مسلمان بزرگ شد. او نسبت به مسلمان کینه دارد و با این کارهاش و هویت دروغی که انتخاب کرده ، میخواهد آبروی افسران شریف ایرانی را ببرد. او یک بیمار و روانی هست. سرین در مورد هویت پدر خود دروغ می گوید. او دروغگگو و بیمار روانی است. من همسایه خانواده سرین بودم. او در مورد هویت خود دروغ می گوید و توسط اسرائیل حمایت مالی می شود تا بر علیه مسلمانان تبلیغ کند. او خائن و خود فروخته به اسرائیل است.

  2. شما لیاقت ندارید که در مورد دین اسلام اظهار نظر کنید. این پسره مزخرف هم دروغگو و آلت دست اسرائیل هست. من میشناسمش . توی اکباتان سرایدار بود. از عکس های قلابی و هویت قلابی استفاده کرده. سنش را هم که حساب کنید می فهمید که در مورد پدرش دروغ میگه. سرین یک دلقک ساخت اسرائیل هست.

  3. خخخ درود به شرفت هموطن با مطالعه خخخخخ
   ادب و شعورت هم قد مطالعه ته خخخخ

 11. من واقعا نمیدونم ایشون لیاقتشون چی هست!!! باید چی بگم که زشتی کارشو درک کنه؟؟؟

  1. سرین دروغگو و بیمار هست. من همسایه خانواده سرین بودم و او را خوب میشناسم. پدر و مادر سرین طلاق گرفتند و سرین از سن ده سالگی توسط مادر غیرمسلمان بزرگ شد. او توسط اسرائیل حمایت مالی می شود تا بر علیه مسلمانان تبلیغ کند . حتی مادرش هم سرین را ترد کرده. او راجع به هویت خود و سابقه پدرش دروغ می گوید. او بیمار و فریب خورده است.

 12. این اوسکل نشسته اونور آب داره با پول دزدی حالشو میبره. آدمی که کل زندگیشو با مال حرام گذرونده دیگه چی ازش انتظار دارین؟ راستی من با اون کاملا مخالفم ولی شما هم مراات کنین. این یه بیماره که نیاز به کمک داره. ولی خدایی اگه بیاد ایران هر روز دو سه بار بیمارستان خوابیده هاا

  1. سرین راجع به هویتش دروغ میگه. عکس هائی را که بعنوان والدینش در سایت قرار داده دروغی هستند. من صاحب عکس را میشناسم. آنها آدم های آبروداری بودند که فوت کردند و هیچ ربطی به ساواک نداشتند. سرین سرایدار صاحبان عکس بود و از عکس ها سوء استفاده کرده. سرین دروغگو هست. اسرائیل او را حمایت میکند تا ایرانی ها را بدنام کند. این بیچاره فریب خورده و دهاتی را چه به داشتن پئر سرخمگ.. یک حرامزاده ی گدازاده که از چند تا عکس آدم های مهم و آبرودار سوء استفاده کرده. تف به این دروغگو

 13. اینو فقط باید زنده چرخش کرد بعد هم خوراک سگ بشه
  دیوث خییییییلی پسته

 14. همجنسباز گرایی؟؟؟ لغتتون تو حلقم!! حتما یه جور رابطه جنسی جدیده!! خوب یا همجنس بازی یا همجنس گرایی همجنسبازگرایی دیگه چیه… خخخخخخخخ!

 15. خودمونیما ادم اشغال تر از اینم هست(….)
  فقط امام زمون میتونه نسلشونو منقرض کنه

 16. اگه واقعا کودک آزاری میکنه خاک دوعالم تو سرش چون هرچقدرم بیمار باشه به کودکای بی گناه ربطی نداره یا اگه واقعا پول ملتو دزدیده باشه حرومش وقتی میگم اگه ینی اینکه من راجبش زیاد نمیدونم و نمیخوام قضاوت کنم اما اگه جرمش فقط ضد اسلام بودن وهمجنس بازیه به کسی هیچ ربطی نداره اعتقادات خودشه چون به کسی آسیب نزده ودر این صورت منن شخصا از طرفداراش میشم اما بازم نمیشه قضاوت کرد

  1. خب سعی کن یکم بیشتر ازش بدونی
   طرز صحبت کردنشو فقط ببینی از حرفت پشیمون میشی
   کارش توهین ب ایرانی و ارزشهای ایرانیه

 17. مرتیکه عوضی بیخود میکنی به دین ما توهین میکنی گیرت بیارم دهنت سرویسه

 18. والا بخدا همینجوری سرم داره سوت میکشه..حالا همه ی چیزایی که راجب خودش میگه درست..ولی من یه چیزو نفهمیدم..واسه چی به خودش میگه شاهزاده؟؟؟!!! آخه باباش شاه بوده یا مامانش؟؟

 19. با سلام
  من ازین پسر خیلی بدم میاد اما به نظرم این کسانی هم که نظر میدن میکشمش و سرش رو میبرم و …اونها هم در بیماری های مزمن روانی دست کمی ندارن

  1. میبینم امثال داعش هم مملکت زیاد داره چقدر عشق سر بریدن و پاره کردن و چرخ کردن و آتیش زدن و… داره ایران

 20. مرگ بر اسراييل مرگ بر ضد قران و خدا و ائمه ااين يه مريضه خدا شفاش بده

 21. بيخيال دوستان بذاريد تو حال خودش باشه.هرچند وقت يه بار يه پديده اين شكلى ظاهر ميشه.گور باباش.كليپاش كه آخر خندس! 🙂

 22. این …عقده ایه امام زمان هم سر تورو هم دوستان…میزنه به همین زودی برای ظهورش صلوات

   1. با پول چندسالی خودشو ب ظاهر سالم نگه داشته و سرحال ب زودی ب حق علی مث چ بگم ولله حیوان شرف داره ب این.مث شیطان نجس جون میده میره ک تا ابد عذاب بکشه.خدایا قربونت برم.خدایا شکرت خدایا شکرت پول ندارم.سالمم ذهنی و جنسی.شکرت ک من و خیلی ها عقل داریم و با زرزدنای این یهودی نجس خام نمیشیم

 23. بچه ها اینقدر به سرین. فحش ندین میدونم همه ی کارهاش زشت و ناپسند بوده حتی اسمش هم همین طور سرین به معنی باسنه. این از قصد این کارهارو نمیکنه این مریضه یعنی باید تحد در مان قرار بگیره اگه مریض نبود مطمئن باشید این کار هارو نمیکرد بچه ها بیاین برای سرین دعا کنیم که زود تر خوب شه هر چقدر هم که بد باشه و کار های بدی انجام داده باشه و ازش متنفر باشیم از کجا معلوم شاید وقتی خوب شد یکی از طرفدارای اسلام شد به هر حال قبول دارم گناهاشو نمیشه بخشید ولی مهربونیه خدا رو که یادتون نرفته رفته؟ اگه ما دعا کنیم سرین خوب بشه و کار های بدشو جبران کنه التماس میکنم دعاش کنید ببخشینش

  1. من باهاتون موافقم تینا جون اون بیمار روانیه حتی ممکنه خدا باز خواستش نکنه ما نه حق داریم بهش فهش بدیم نه مث بعضیا عاشقشم و دوسش دارم درآریم والااااااااااا

  2. موافقم .هیچ کس نباید کسی رو به خاطر بیماریش سرزنش کنه تقصیر خودش نیست که..
   ضمنا اسم این شخص به معنی باسن نیست. Sorein تلفظ اون کلمه هست ولی اسم این شخص با تلفظ serin خونده میشه.

 24. یهودی بی پدر باید بیای زیر دست بچه های یافت آباد تا جوری ….. که عقیم بشی و اونجات رگ به رگ بشه (لعنت بر دشمنان اسلام)

 25. به نام خدا
  با سلام بنده هیچ کاری با این موجود ندارم ولی خواستم بگم این شخصیت با حرکاتش آبرو دین با عفت و آببرو و والای زرتشتیت را برده و امیدوارم حداقل احترامش دست برداشتن از بی آبرو کردن فرهنگ ایرانی باشه.

 26. ارش جون ما با دشمنان خدا و اسلام دشمنیم و پدرشو درمیاریم تو میتونی ببینی بنویسن مرگ بر اسلام و سکوت کنی؟
  راستی اگر کسی در برابر دشمن خدا سکوت کنه دوست باشه مسلمان نیست.

 27. انقدر دوست دارم این یابو رو تو قیامت ببینم. امریکا خودش اونقدر نفهم وبیشعوره که نمیفهمه این به دین اوناهم مخالفه. ازادی در امریکا یعنی اینکه یارو میتونه اونجا به کارش ادامه بده.

 28. شماهای که ادعا مسلمونی میکنید پشت سر کسی حرف نزنید مگه شما رو تو گور سرین میزارن غیبت خودش یه گناهه.اگه قرار باشه هر کی از هر گوشه دنیا یه کاری بکنه و بشه نماینده کشور دین … که واویلاااا .اونای هم که کامنت عنایت فرمودید بدیدش دست ما ههه شما هم که کم ندارید..مشالله تا تقی به توقی میخوره که مرگ بر امریکا..خخخخ
  بعدشم نمونه های سرین خیلی تو همین افرادی که کامنت گذاشتن هستن چه برسه تو کشور…بعدشم اونای که فوش میدید مسلمون فوش نمیده اونم خونوادش حالا هر کی میخواد باشه

  1. زاهدا کین جلوه در محراب و منبر می‌کنند
   چون به خلوت می سند خود کاردیگر میکنند

 29. البته حرفهای من به منزله توهین به همجنس گرایان نیست همجنس گرایی در اغلب موارد یک اختلال است نه انحراف و بیشتر افراد همجنسگرا با این اختلال به دنیا میایند و مقصر این گرایش درونی نیستند حتی اگر کسی دو جنس گرا هم باشه به بنده ارتباطی نداره و قضاوتی نمیکنم اما اینکه بخواهیم با تبلیغ دورغ و جعل واقعیتهای تاریخی نیاکان ایرانی و زرتشتیان پاک سرشت رو منحرف بخوانیم حقه کثیفیه سریننننن تو زرتشتی نیستی تو یه مزذوری که قصد تخریب ایران و زرتشت رو داریییی

 30. این وطن فروش بیمار قصد داره با تبلیغات دروغین و زرتشتی نمایی هم جنس گرایی را به حضرت زرتشت و ایران نسبت بده ، یکی از ویدیوهاش گفته من مثل نیاکان ایرانی ام همجنس گرایی و .. رو حلال اعلام میکنم قصدش مخدوش کردن تصویر پاک دین زرتشت و ابروی ایرانیه ، این مزدور یهودی رو که برای تبلیغ همجنس گرایی اجیر شده ریپورت کنید به اسلام علنی توهین میکنه به دین زرتشت مقدس پنهانی … مبلغین فحشا در دین زرتشت و فرهنگ ایرانی جایی ندارند…سالهاست شروع به تحریف تاریخ ایران کردن و این خاین منحرف هم در راستای جعل هویت ایرانی تبلیغ میکند ….سرین بدیعی خودت را به حضرت زرتشت و زرتشتی نسبت نده که از اهداف نهانی تبلیغات ضد زرتشتی و ضد ایرانی تو آگاهیم

 31. هیشکس از این آدم خوشش نمیاد.ولی آیا درسته شخصیت خودمونو با توهین به کسی که درست نمیشناسیم پایین بیاریم؟

 32. من کلا با فحش و ناسزا مخالفم با دادن القابی مثل حیوانات و کثافات و هر چیز دیگه ای هم موافق نیستم چون اهانت به این مخلوقات خداونده سگ و گرگ هر حیوان دیگه ای رو هم خدا خلق کرده و خصلتش همونه ولی وقتییکی مثل این موجود انسان نما همچین کاری میکنه باید مجازات بشه حالا هرکی یه نظری بده.
  به نظر من همچین کسی رو باید کنار لونه مورچه ها ببندیش و چند تا خراش کوچیک (خیلی کوچیک) رو بدنش ایجاد کنی و فقط مواظب باشی از تشنگی و گرسنه گی نمیره همون مورچه ها مجازاتش کنن و یه دعا هم در حق شما عزیزان خیر.

 33. از یه زنا زاده که بیشتراز این کارا چیزی برنمیاد
  معلومه مادر و پدر حرومزادش هم مثل خودش و خواهرش بودن
  بدبخت از ترس جونش شده سگ آمریکا و اسراییل

 34. سلام وقت بخیر ببینید خب دوست داره این کارارو کنهمن طرفدارش نیستم اما هرکسی یه عقیده ایی داره و بطور مثال هر کسیو توی گور خودش میذارن. به منو شما ها چه؟؟؟؟؟!!!!!!!!! اینقدر سکس کن تا جونت بیاد بالا

 35. هرچقد میخواین فوش بدین اقده های دلتونو خالی کنید. چه دوس دارین چه دوس ندارین من شاهزاده ی جاودانه ی پارسم که مثل شماها پیر نمیشم. من از خون پاک زردتشت ایرانم.

   1. خون پاک !!!!!!!! خدایا توبه
    تا یاد دارم می‌گفتند ایرانی ها کلا مردمی بودن با عفت و حیا و با غیرت
    این با چه سندی داره خودشو می چسبونه به ایرانیها
    نام کشورمون را به لجن نکش

     1. مگه میشه کسی به چنین آدمی فحش نده اونایی هم که تشویق میکنن فکر کنن اون دنیایی هم برایی این آدم هستشاااااا

 36. این آدم از نشونه های ظهور امام زمان (ع) . هر پستی که تو صفحه اینستاگرامش میذاره نزدیک 300 یا 400تا لایک میخوره الان این فعلا تعداد کمیه و خطر بحساب نمیاد.اما باید ازش ترسید چون همین طرفدارا روز به روز زیادتر میشن فعلانم فقط هدفش جوونای زیر 18 سال هستن روی اونا سرمایه گذاری کرده و همین جوونام الان دارن حمایتش میکنن به هرحال نباید شوخی گرفته بشه چون رو هدفش مصممه

 37. راستی لاین منو اد کنید دیالوگ های کلاه قرمزی sh.saedi این آیدیم

 38. خیلی بد دهنه یبار توو اینستاگرام انتقاد کردم فحش رو کشید بهم .فیلم تیلور سوییت رو گذاشته بود ک داشت میرقصید بعد کامنت گذاشته بود آزادی و این چیزا منم کامنت گذاشتم ما آزادی رو توو لخت کردنمون خلاصه نمیکنیم فکر کنید چی جواب داد گفت برو صیغه ایه بدبخت تو احساس نداری .و و و و……..

 39. شمام با اين خبراتون!!! راجب چيزهاى مهم تر صحبت كنيد!!
  به ما چه ربتى داره يارو چيه!!
  بيكارينا!
  اين ادم ارزش فكر كردن حرف زدن نداره..ما ايرانيا واقعا خاله زنكيم…واقعا بيكاريم…واسه همينه كه هميشه از كل دنيا عقب تريم..چن دنباله چرت و پرتيم

 40. من فكر ميكنم چيزهاى مهمترى وجود داره كه بخوايم راجبش فكر كنيم و حرف بزنيم…اين آدم ارزش فكر كردن و حرف زدن نداره
  و اين كه اعدام و قتل و كشتن و تكه تكه كردن يك انسان هيچ وقت كار درستى نبوده و نيست…
  اعدام هيچ وقت راه حل نبوده…
  حيچ وقت جواب نداده…
  چه اين آدم چه بدتر از اين و گناه كار تر از اين….

 41. زرتشت با یهودیت فرق داره.این حرومزاده کجاش زرتشتیه؟ این عوضی لاییکه.لطفا به زرتشتا توهین نکنین.ما تو ایران زرتشتی کم نداریم که حتی تو مراسم تاسوعا عاشورا عزاداری میکنن.زرتشت دین مقدسیه مث اسلام.لطفا با یهودیت و کمونیستی و بی دینی اشتباه نگیرید

 42. ای خدااااا . این یارو گوه میخوره به اسلام توهین کنه . حتی لایق نیست بهش فحش بدم . پدرسگ همجنس باز

 43. این شخصواقعا دچار بیماری روانیه اون هم شدییید.صفحه ی شخصیش توی اینستگرام رو یک بار گذرادیدم و با عکسها وفیلم هایی مواجه شدم که اعصابم رو واقعا خراب کرد.باورم نمیشد همچین انسانی وجود داشته باشه.ترس عجیبی رو توی دلم گذاشته. اللهم عجل لولیک الفرج فقط همین رو میتونم بگم و ارزو کنم..

 44. واقعا این بشر انقدر خنده دار و مضحکه که خدا میدونه . دهناتونو به خاطر فحش دادن بهش کثیف نکنین . گناه داره . خداوند به راه راست هدایت کنه وگناهاشو ببخشه . ایشلا خدا هممون رو بیامرزه.

 45. ما نبايد همچين چيزايي رو از دست ميداديم مگه مال ما خار داره واقعا حيف شد

  1. من این پسره ی دروغگو رو میشناسم. توی اکباتان نگهبان ورودی یک بود. راجع به هویت خودش دروغ میگه. عکس های والدینش قلابی هستند. عکس ها مربوط به یک زن و شوهر نظامی هست که فوت کردند و بچه هاشون عکس ها را دور ریختند و همه رفتند خارج از کشور. این پسره مزخرف سرایدارزاده و گدازاده این عکس ها را دزدیده و داستان سر هم کرده. آخه یک بچه سرایدار را چه به پدر نظامی و چنین عکس شیک والدین. عجب دنیائی شده. این بچه کونی همه را گذاشته سر کار.

 46. بی شعور به قران عشیس من توهین نکن اشغال هرکی به قران توهین کنه ادم نیس

 47. عسیسم دوست دارم
  توف تورح کسی که به چبگ من توهیت کنه ایول عاشقتم

 48. این خره هرکسی باشه نمیتونه به جمهوری اسلامی توهین کنه،مردم ایران غیرت آن رو داره که اون خره رو به دار بیندازه.

 49. مرگ برسیرین بدیعی
  حقش اینه دست من بیفته تااون موقه بالاوپایین رواشتباه می گیره………………………………..

 50. حااالم ازش بهم ميخخخوره ..:فيلماي اينستاش كه يه چيزي چندش تر از خودش

 51. من پیجش رو تو اینستاگرام دیدم.خیلی ادم کثیفیه.خیلی به مسلمونا توهین میکنه.واقعن تاسف باره

 52. رسول خدا درست گفتن که علی را دشمن نیست مگر زاده ی حیض و زنا
  اینم زنا زادست که انقدر با اسلام و ایمه دشمنه
  خدا رو شکر که دشمنان امامان معصوممون رو از این قوماش قرار داد.

 53. کیر تو کس هفت جد آبادت این یه حرومزاده ایرانی مثل این بی غیرت نیست مرگ بر او

 54. این حیوون زرتشتی هم نیست….اگه بود با جملات رکیک به ادیان دیگه توهین نمیکرد…کسی که دین داره انقدر بد صحبت نمیکنه و هرزه نیست…به نظرم شرف خوک از این آدم بیشتره

 55. این بیمار حتی هویتش رو دروغ میگه و چون اگر فرزند بدیعی بود الان حداقل باید 37 سالی داشت که این طور به نظر نمیاد…. از خداوند براش طلب هدایت می کنم و امیدوارم قبل از مرگش جبران گناهانش رو بکنه …

 56. اونایی که میگید مگه چیکار کرده!!! حالا Gay به کنار…. کودک آزاری ، سوزوندن پرچم ایران و اسم الله چیز کمی نیست؟؟؟؟؟؟ سرین که ادعای زرتشتیت میکنه، کدوم کارش مطابق آیین زرتشت بوده؟؟؟ یه خورده واقع بین باشید و هرکسی که حرف از آزادی زد طرفدارش نشید… من مخالف آزادی نیستم ولی مخالف شیطان پرستیم…

 57. اسم پیج.لطفااین پیج رو دراینستاگرام بلاک وریپورت کنید.برین وببینیداین آشغال چطور اسم مبارک الله رو آتیش میزنه
  iran_sos_cybebfreedo

 58. دوستان این عوضی یک پیجی دراینستاگرام داره.لطفابرین وبلاک وریپورتش کنید این آشغالو

 59. این آشغال عوضی ایدزی نه فکر داره نه حرفی برا گفتن
  شده آلت دست صهیونیزم و تنها چیزی که این کثافت نجس برا مشهور شدن و ابراز وجود داره آلتش هست که البته حالا حالا ها باید شاگردی جناب خر را بکند
  این زنازاده ایرانی نیست رگ و ریشه یهودی توی خون کثیفش هست
  لعنت خدا بر او و ارباباشو طرفداراش

 60. حرف شماها درست… در اینکه این آقا میره تو جهنم شکی نیست اما جالب اینجاس که باید بدونید تابحال هرگز کسی ازین فرد شکایت نکرده و از نظر اجتماع اونجا یه آدم عادی و سالم قلمداد میشه…

  1. جهت اطلاع بخاطره تجاوز ب بچه ها ازش شکایت شده.ولی بخاطره اینکه پشتش ب پول و دولت آمریکا گرمه آزاد شده

 61. در دین اسلام آمده است که 3 عده هستند بغض دین را دارند
  1: حرام زادهها
  2: کسانیکه نطفه شان در شبهای حرام بسته میشود
  3: کساییکه نطفه شان در دوران قاعدگی زن بسته شود
  از این حرامزاده که مادرش یک فاحشه یهودی بوده همین انتظار را میتوان داشت. و آنقدر کوچک است که نیازی به تهدید کردن ندارد چون در گوشه ایی نشسته و فقط وق وق میکند، آمریکا که مثلا برای خودش کشور بزرگی هست جرات حمله به ایران را ندارد! چه برسه به تو که آنقدر کوچکی که دیده هم نمیشوی ! بشین برای خودت وق وق کن…

 62. سلام دوستان اصلا فحش ندید درشان ما مسلمونهانیست در ضمن غیر مسلمونا هم ادمن اعتقاد دارن باور کنید حیا دارن این لامسب چیه نگید حیون والا حیون حیا داره همون حروم زاده خوبه بد بختی اسم کثافت کاری عوض شده شده ازادی بابا بزارید تو حبس بمونیم والا بهتر ازین کثافت بازی و نا امنی خدایا شیعه رو نجات بده تشکر از شما که همه چیز رو روشن کردید

 63. خدا مرگش بده زجرش بده مطمئن باشید یه زجرایی داره میکشه ما که نمیدونیم فرزند شیطان

 64. واقعا واسش متاسفم!!!خودش وخوانوادش خائن هستن مرگ بر خودش کصافت لاشی…

 65. سلام دوستان خودتونو خسته نکنید یه روزی دست من میرسه و تیکه پاره اش میکنم اشنا ااز امریکا و عربستان فلاند و هند دارم قول میدم پیداش کنن

 66. اقاسرین حالا فهمیدی که ایرانیا جنبه چنین کارهایی رو ندارن ما لیاقت ازادی رو نداریم جامعه ما کاملا مهوریه فقط گریه کردن برای ما ازاده

  1. دقیقا موافقم. مردم ما بعضی چیزا رو درک نمی کنن. بعضی بیماری ها رو درک نمی کنن و بعضیاشون آزادی در روابط و آزادی پوشش و آزادی برای تامین نیازهای بیماران جنسی و همجنسگرایان رو فقط در بی بند وباری می بینند و افکار خیلی کوچک و پوچ و حقیری دارند. البته بعضیاشون نه همه.

  1. خجالت بکش چه طور روت میشه این طوری اصلا حرف بزنی خدا همه مون رو به راه راست هدایت کنه

   1. لیاقت بعضیا که این حرف رو میزنن فقط اندازه همین توله سگه ماشالااا ناشناس

 67. این دیگه چه اجوبيه رفتم تو وب سایت شاهزاده جاودانه پارس سرین بدیعی سکته کردم ای خدا شفاش بده روحش را به شیطان فروخته

 68. بابا بیخیال یارو توهم داره! دوس داره همجنسباز باشه. این به کسی ربطی نداره!
  ولی کلا دیوونس 😐 توهمِ سلطنت داره بنده خدا :دی

   1. توهین به اسلام و استفاده از الفاظ رکیک واقعا کار وقیحانه اییه ولی بعضی از مشکلاتش به خاطر بیماری هاییه که دست خودش نیست. هیچ کس انتخاب نمی کنه که چه بیماری داشته باشه. همجنسگرایی و بچه بازی گاهی ممکنه مادرزاد باشه.

 69. این یک بی ناموس اگه می خواید بزنید عکس هایی از شاهزاده سرین بدیعی تا بفهمید من چی می گم.درود بر این وب سایت.بدرود.

 70. این حرامزاده را بگو بیاید شهرکرد تا روشا کم کنیم که یادش برود بجه کی است

 71. این بی ناموس بایدچندروزبدنددست بچه های زورابادکرج تا………خودمون میدونیم

 72. بازم میخواهید این کثافت را بهتر بشناسید به سایت شخصی اش مراجعه کنید

 73. خب معلومه دیگه ازیک حروم زاده لاشی زنا زاده از این خر چه توقعی باید داشت فعلا که شغل شریف ش دادنه میده خا کتوسر زنا زاده پدرشگشو که اون جوری جانشو داد /یه روز هم یه بلایی سرش میآرن هیچی ازش نمیمونه خدا لعنتش کنه ….انشاالله

 74. این هم جنس باز عوضی غلط میکنه به اسلام توهین میکنه لعنت به لقمه و شیری که از مادرش گرفته

  1. شما حق ندارین به مادرشش توهین کنین ما که نمی دونیم شاید آدم خوبی بوده!!!!!

   1. ببخشید جناب مادرش یه فاحشه ی یهودی بوده….شما احتمال میدید چنین کسی آدم خوبی بوده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

    1. دهنتو ببند و بفهم چی میگی!!!مادر اون یه زن پاکدامن بوده ک از ناراحتی کارهای همسر و پسرش خودکشی کرده .میفهمی احمق؟؟؟؟

     1. اونی که خودشو کشته زن اول پدرش بوده که بعد از رسوایی شوهرش خودشو کشته

 75. سلام.تف بروی این لاشی باید بگیرنش تمام بدنشو تیکه تیکه کنن مرگ برسرین مرگ بر سرهنگ بدیعی مرگ برهمجنسباز خدا مارو ازدست همچین حیوونایی دور کنه …

 76. ریدم تو قبر اول تا اخرش پدرسگ کثیف به خدا قسم حیفه که به این میگن ادم بهش بگی حیون هم حیفه بی پدر مادر کثیف

  1. سلام بنده ی خدا پ! مگه بندگان خدا تلاش می کنند که رکیک ترین کلمات در مورد این جور آدما را به زبان بیارن که شما ها اینقدر دنبال لغت می گردید
   بندگان خدا چه این با شد ، چه کاریکاتور پیامبر باشد وچه توهین به قرآن باشد و… با خشم ناتوانی خود را برملا نمی کنند واین آقا و اون کاریکاتوریست و غیره را شهره ی آفاق نمی کنند خدا همه را هدایت کند

 77. با عرض سلام خدمت تمامیه مسلمانان.
  بنده به این شخص دشنام نمی دهم چون ارزش فحش دادن ندارد.
  من به او لقب حیوان نمی دهم چون به حیوان توهین می شود.
  من به او لقب مدفوع هم نمی دهم چون ارزش مدفوع از او بیشتر است.
  من اگر روزی او را ببینم همان جا نمی کشمش بلکه اول آلتش را قطع می کنم،بعد تبدیل به زنش می کنم،بعد با یک چیز بزرگ پاره اش می کنم و بعد او را می کشم.
  خدانگه دار*** .

  1. شما تبدیل به زنش میکنی ؟ مگه زن بودن یکجور مجازات یا چیز نفرت انگیزیه که ازش به عنوان تهدید استفاده میکنی؟؟ شما میگی من بهش لقب مدفوع نمیدم چون ارزشش بیشتر از این فرده بعد میگی تبدیل به زنش میکنم یعنی زن ارزشش کمتر از مدفوعه؟ الان شما خیلی خوبی؟ شمام یکسی مثل همون ادم با بیماری ها و عقده های روانی هستین. و اگه قراره کسی مجازات شه اون شمایید با این طرز فکر مسمومتون

    1. خاک تو سرت طرفدار اسلام !!!!
     بیچاره اون اسلام که تو طرفدارشی !!

     1. گل بگیرن اون اسلامی که تو طرفدارشی من از این پسره متنفرما ولی تو از سرین هم کمتری

  2. اقعا برات متاسفم,شمااول برو قرآن رو بخوان,چشماتو بازکنو بفهم ک خداوند بین زنو مرد فرقی نگذاشته,بعد اینجوری حرف بزن.شما بیماری روانی داری,بیماری زن اذاری.شما ب مخلوق مقدس خدا,زن توهین میکنی و قطعا لایق مجازاتی.اول دینتو بدون بعد ادعا مسلمونی کن.اگر امروز ب اسلامو حضرت محمد(ص)توهین میشه مقصر شما مسلمون نماهایی هستید ک اینجوری اسلامو بد جلوه میدید.

   1. شما اول برید فرهنگ یاد بگیرید و بعد برید نظر بدید. عقیده اون اونیه که هست. این دلیل نمیشه بهش دشنام بزنید. حالا فرض اون نادون شما هم مثل اون یه نادون دیگه ای میشین. قابل توجه بعضی ها

  3. تو بیخود میکنی اسمه زنارو وسط میکشی، تو کی هستی که از زن به عنوان تهدید استفاده میکنی؟؟؟؟ همین امثال شمارو دیدن که از اسلام گریزانن

 78. من پسر خیلی دلرحم و دلسوزی هستم اما بقران قسم اگه اینو بهم بسپارند بگن سرسو ببر ولله میبرم کثافت پدر سگ

 79. این لاشی رو باید بدنش دست منو دوستام تا …… فقط فقط بیا پیش ما تا ببینم بازم ادعات میشه

 80. این یه حرومزاده ای هست که حتما با مادر فاحشه خودشم رابطه جنسی برقرار میکرده یا حتما باباش سرهنگ بدیعیه حروم زاده با پسرش سکس کرده که این پسر انقد به سکس با همجنس موافقه. خداروشکر که باباش اعدام شد و این کثافتم باید اعدام بشه… نه اعدام براش کمه این عوضی باید بمونه و روزی هزار بار ارزوی مرگ کنه طوری زندگی کنه مرگ براش بزرگترین ارزو باشه…….. مرگ بر سرین بدیعی… مرگ بر حامیانش امریکا و اسراییل مرگ بر ضد اسلامی ها

 81. مرگد بر این حرومزاده.اون رو سرین خطاب نکنین سگ خطاب کنید کثافته عوضی.مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل انشالله نابود خواهند شد

  1. حیف سگ حیوون با وفا ، این حرف رو نزن شاید سگ روز قیامت ازت جواب خواست

 82. این یه حرومزادهست این بیناموس روانی را باید چنان کشت که دیگر کسی به اسلام وجمهوری اسلامی جرات توهین نداشته باشد
  مرگ بر منافق و ضد اسلام
  مرگ بر عامل فساد وفحشا
  مرگ بر دشمنان جمهوری اسلامی
  مردم ایران مردم غیرتمندی هستند و هیچوقت اجازه نمیدهند که چنین حرومزاده هایی اسم ایران رو خدشه دار کنند

  1. من دروغ گفتم واقعا خستم این قدر بهم تهمت نزنید من بازیچه شده بودم نمیخواستم هیچ وقت دس به کثافت کاری بزنم اما مجبور بودم ولی دیگه طاقتشو ندارم هر چی گفتم درباره هر چیز دروغ بود. دیگه نمیتوانم برای اون تخمی کار کنم من میخوام بخشیده شم منو ببخشید میخوام بیام ایران و از نو شروع کنم. من شاهزاده پارس نیستم اون عنتر فقط بلده من خوب تهدید کنه دیگه براش کار نمیکنم. من توبه کردم ولی به مردم و جمهوری اسلامی هم یک عذرخواهی بدهکارم. اینم بگم که جمهوری اسلامی ایران دشمن زیاد داره و تنها امیدش شما مردم هستید. پشت نظام ولی فقیه باشید و نذارید دشمناش از طریق ماهواره و اخبار دروغ نظر شما رو نسبت به جمهوری اسلامی عوض کنند.
   الان من توی سان دیگو آمریکا هستم. دلم میخواد برگردم به ایران ولی فکر نکنم بخشیده شم فکر نکنم خدا هم منو ببخشه ولی من شرمندم هر وقت منو بخشیدید منم میتونم برگردم ایران. منو عفو کنید من خیلی پشیمونم به خاطر کارام.

  1. اولا هر کسی یه عقیده ای داره
   دوما توهین نکنید
   داداش خودمی ، من آزادی میخوام

   1. آزادی؟
    شما که همه کار میکنین باز آزادی چیه؟؟؟
    لخت تو خیابون یعنی آزادی؟؟؟؟؟

   2. اولاخانم شیداشما دوستداریدآزادی داشته باشید اماازنوع غیراخلاقیش شمادرنظرتون که میدونم الگوگرفته ازغربه فکرمیکنید درغرب مردم لخت درخیابان هاراه میروند برای من که چهارسال دانشجوی علوم فلسفه درپاریس بودم این حرفتون معنایی نداره اونجا که بودم اگر جلوشوهره به زنه سلام میکردی اخماش توهم میرفت اونوقت چه برسه به… ببینید دراونجا نظامی اینگونه برقراره آدم های فاسدوپورن استارها آزادانه درشهرمیگردند اما بازهم انگشت نمای مردم هستن ایناروگفتم که بدونید حجاب وعفت درهمه جای دنیایه قانون برای سالم زیستنه

  2. واقعا اگه شما اینقد از فحشا و اینجور چیزا متنفرین چطور به خودتون اجازه دادین یه همچین توهیناییرو تو دیدگاه به این جناب سیرین بکنید، اینجور شما چه فرقی با این دارین؟!!!!
   واسه اون کسی که این دیدگاهارو تایید کرده و به نمایش در اورده متاسفم،
   میدونم ملت بدبخت و بی ادبی هستیم و از نظر فرهنگی صفر هستیم لازم نیست با تایید اینجور دیدگاه ها اثباتش کنید.
   بعضی وقتا از ایرانی بودن خودم پشیمون میشم.

  3. باو چرا انقد عصبانی میشید دوستان ؟ مگه مال شما رو خورده که بهش توهین میکنید ؟ یارو ی جا دیگه داره عشق و صفا میکنه شما خودتونو جر میدید؟ اینهمه بهش توهین شد یکی نگفت شاید این بابا مادرزاد اینطوری بوده دست خودش نیست . اجب ملتی هستید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.