معجزه آب و لیموترش برای جلوگیری از تشنگی

قرارگیری ماه رمضان در فصول گرم سال موجب افزایش تشنگی خواهد شد به گونه‌ای که موجب غلبه بر فرد روزه دار شده و حتی فعالیت روزانه فرد را تحت تاثیر قرار می‌دهد. این را بدانید که تشنگی تا حدی برای فرد روزه دار آن هم در این فصل کاملا عادی است اما زمانی که تشنگی […]

قرارگیری ماه رمضان در فصول گرم سال موجب افزایش تشنگی خواهد شد به گونه‌ای که موجب غلبه بر فرد روزه دار شده و حتی فعالیت روزانه فرد را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

این را بدانید که تشنگی تا حدی برای فرد روزه دار آن هم در این فصل کاملا عادی است اما زمانی که تشنگی بیش ازحد بر فرد غالب می شود؛ سلامت آن فرد را به خطر خواهد انداخت. به همین منظور بهتر است برای یکبار هم که شده مصرف آب به همراه چند قطره لیموترش تازه را هنگام سحرجهت رفع تشنگی در طول روز تجربه کنید.

میوه ها نیز گزینه مناسبی برای مبارزه با تشنگی هستند، به همین منظور برای جلوگیری از تشنگی از انواع میوه‌‌ها مانند انار، سیب، به و گلابی در رفع تشنگی بسیار موثر است. همچنین بهتر است از میوه‌هایی چون خیار، هندوانه، خربزه، انگور، گلابی و زردآلوی تازه یا برگه زردآلو خیسانده در آب و آلبالو در ماه رمضان برای جلوگیری از تشنگی در طول روز بهره برد.

۳ مرداد ۱۳۹۲ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI