دختر حرام زاده گوگوش و محمدرضا شاه پهلوی + عکس

«من حاصل ازدواج پنهانی شاه و گوگوش هستم.» این ادعای زنی با نام «شادی پهلوی» است که خود را فرزند ازدواج پنهانی شاه مخلوع ایران و یک خواننده زن لس آنجلسی می داند و می گوید حاضر است تا با آزمایش DNA هم ادعای خود را اثبات کند.

شادی پهلوی در صفحه خود در یکی از شبکه های اجتماعی داستان تولد خود را از سرپرستان ساواکی خودش شنیده است این طور روایت می کند: «دلیل واقعی دستگیری مادرم توطئه بر علیه ولیعهد بود چون اگر من پسر به دنیا می آمدم موازنه های قدرت پشت پرده زیادی به هم می ریخت مادرم بعدا با وساطت غلام رضا پهلوی از زندان آزاد شد در آن زمان در ایران به دلیل سانسور ساواک جز اعضای محرم و داخلی دربار و ساواک و اعضای خانواده حقیقی فرح دیبا که من به دست آنها سپرده می شوم کسی از مردم عادی ایران از تولد دختری بین فائقه آتشین و محمد رضا پهلوی خبر دار نشده و من نیز به بقیه کوه اسرار پدرم و خانواده او ملحق میشوم …..مادرم کمی پس از تولد من به دستور ساواک و برای جلوگیری از پخش هر نوع .شایعه ای مبنی بر زایمان او از محمد رضا پهلوی او با همین شریک اخاذی مالی خود یعنی محمود قربانی ازدواج کرد و بار دیگر به دستور ساواک و برای واقعی نشان دادن ازدواج خود با قربانی او فرزند بعدی خود یعنی کامبیز قربانی را حامله شد من از سرپرستان ساواکی خود شنیده بودم که فرح برای انتقام از تولد من و همدستی مادرم در نقشه کودتای داخلی اسداله علم او در روز زایمان مادرم مامور به بیمارستان فرستاده و آنها بلافاصله پس از تولد کامبیز با دستگاه اتصال قلب شوک به سر او وارد می کنند کامبیز به این دلیل امروز کند ذهن. و لقب عقب مانده گرفته است.»

شادی پهلوی مدعی شده است: من به برادرم کامبیز قربانی هم بارها پیام دادم و گفتم برای آزمایش DNA به ترکیه بیاید تا داستان خود را ثابت کنم.
او همچنین آرزو کرده روزی با مسلسل گوگوش را در جمع هوادارانش بکشد.

61 دیدگاه برای “دختر حرام زاده گوگوش و محمدرضا شاه پهلوی + عکس”

 1. بابا برید کتابای خاطرات خودشون وبخونید چی میگید؟
  والا بخدا این کارخوبه شون بوده
  کتب خاطرات فرح دیبا.خاطرات فریده دیبا.(قطبی)خاطرات ملکه مادر (مادر شاه)
  تورو

 2. در فاسد بودن شاه شكي نيست ولي چرا حالا اين مطلب را اعلام مينماييد

 3. معمولا سگ صفت ها خود را فر زندان شاه می دانند همو طنان عزیز غیراز اینه

 4. واقعا برای خودم متاسفم که این مطالب آبکی و کذب رو خوندم و واسه شما متاسفم که سطح سایتتون رو با این مضخرفات یک دختر روانی و بیمار پایین میارین . حتما فردا هم ادعا می کنین عبدالمالک ریگی هم برادر ناتنی محمدرضا شاه پهلوی بود!!!!

 5. از همه دوستان عذرخواهی میکنم ولی زر زیادی زده . گور بابای شاه و گوگوش کرده ولی به قول یکی از دوستان تا حالا کدوم گوری بودی شادی خانم . اگه میخوای خودتو تابلو کنی این راهش نیست . شاه که مُرد و داره به حساب و کتابش داره رسیدگی میشه ( خوب و بدش با خدا ) گوگوش هم که از خوب و بدش همه باخبرند پس قضاوت نکنیم ولی تو میمون خانم اگه دنبال پول و پله و اسم در کردن هستی خدا روزیتو جای دیگه بده با آبروی مردم ( چه خوب چه بد ) بازی نکن هویج فرنگی !!!!!!!

 6. یعنی همه مسائل مملکتی حل شده که به این چیزای بی سرو ته می پردازید؟یکی یه جا یه اراجیفی گفته، شما بدون اینکه ثابت شده باشه این مطلبو تو سایتتون میذارید؟ خاک بر سرتون.تا زمانی که تفکر ایرانیها و دغدغه ذهنیشون این چیزاست حقشونه که وضعیت مملکت این باشه.

 7. اصلا این دختره عوضی اینارو از کجا میدونه؟؟؟اون موقع که به دنیا اومده دیده؟؟؟
  خخخخخخخخخخخ

 8. آخه منم یه مادرم میدونم که اگه روزی بچم و ندیده باشم حالا به دلیلی حداقل از شکل و قیافه حتی ته چهره کم نشون میده که اون بچه منه زنتیک واقعا هست این شادی که شبیه انسانهای اولیه میمونه به خدا نه چم نه لب و دهن شبیه شاه و نه گوگوشه دیونه احمق

 9. من موندم کجاي اين آشغال ب گوگوش يا محمد رضا شاه مي مونه.يکي نيس ب اين بگه بشين سرجات بابا.بذار باد بياد.

 10. کاملا با نظر رها و محمد رضا جون موافقم
  کی میدونه این خبر صحت داره؟از کجا معلوم ساختگی نباشه و یا اگرم بفرض صحت داشته باشه،بازم ما نباید الکی الکی قضاوت کنیم دوستان!

 11. چراشبیه هیچکدومشو نیست پ …فک کنم به باباهومنش رفته
  خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

 12. چراشبیه هیچکدومشون نیست پ …فک کنم به هومن خلعتبری رفته
  خخخخخخخخخخخخخخخخ

 13. این قیافه اش بیشتر به توله سگ نزدیکه تا دختر شاه برید نگاه بچه های شاه بکنید بعد این اراجیف رو بگید

 14. اون که معلومه سره کاره ، تعجب می کنم شما چطور سر کار رفتین . چند وقت پیش یه بابایی توهم زده بود امام زمانه . بی خیال بابا

 15. از تماميه دوستان بابته دانايي و با زكاوتي تشكر ميكنم و اين نشون ميده كه به راحتي كسي نميتونه با 2روغاش ما رو خامه خودش كنه و آبروي كسي رو ببره.

 16. براتون متأسفم!!! اكه اينطوريه جرا شباهتي به شاه و ايشون نداره. با سند حرف بزنيد درسته خواننده لس آنجلاسيه ولي دليل نداره كه اينطور شخصيتي باشه

 17. واقعا نمیشه اسم شما رو انسان گذاشت چه برسه به اینکه مسلمان.
  وقتی اسم ازدواج در کار هست نباید طرف رو حرامزاده خطاب کنیم. اح اح اح اح حام ازتون بهم خورد.

 18. شماها چقدر ساده ايد اصن به نظر شما بهش ميخوره كه دختر شاه و گوگوش باشه شبيه دراكولا مي مونه،شما هم كار خوبي نكرديد نسنجيده اين خبرو پخش كرديد آزمايش DNA هم قبول كنه كه بله حرفاشون صحت داره من يكي باور نميكنم.

 19. اینکه نه شبیه شاهه نه گوگوش هرچند ازهردوشون متنفرم ولی تهمتوولقب حرامزاده دورازاخلاقو دینه

 20. مسلمان نباید از چیزی که مطمئن نیست حرف بزنه .تازه خدا ستار العیوب هست پس من وتو چه کاره ایم عیب دیگران را باز کنیم .بعد اگر مطالب سازنده رو سایت بذارید بهتره تا افترا وتهمت

 21. دیگه چی؟ پشت سر این شاه بیچاره دیگه چه حرفی مونده که در نیارید. اون شاهی که شما هزارتا تهمت می زنید هیچ خدمتی به این مملکت نکرده بود؟والا از یک ایرانی بعیده که مسلمان باشه واین تهمت بزرگ رو بزنه .

 22. عجب!
  چه سایت با حالی تیترا رو می خونی جذب میشی..
  بچه گوگوش یه سال تو شکم مادرش بوده زمان شاه هیچ رسانه ای نفهمیده…
  عجب!!
  گوگوش عطسه میکرده تیتر روزنامه میشده بعد یه سال رفته غار اینو زاییده یه هو… دالی … پیداش شده…
  واااای…پناه بر خدا…
  معروف نشیم بگن این حروم زاده ها بچه هاتن…

 23. درباره دوست عزیز که خودش را با نام سگ حسین یاد کرده . باید بگویم که این عنوان نشان دهنده ارادت شما به اهل بیت نیست . بلکه نشان دهنده این است که اسلام را به هیچ عنوان نشناخته اید. امام حسین سگ نمی خواهد! انسان فهیم دانا و متفکر و بنده خدا می خواهد. ای کاش مدیران سایت ظهور 12 به این موارد بیشتر دقت کنند. و الا نام اسلام و ائمه را لکه دار می کنید.
  مدیر وبلاگ :
  http://www.china20.loxblog.com

 24. با عرض سلام
  چیزی که اثبات نشده را چطور اثبات کردید. که فرزندی حرامزاده است. واقعا تعجب کردم . در سایتی که در باره امام زمان (عج) است. شما چنین مطالب سخیفی را ذکر کنید. شما که ادعای دیانت دارید. باید بیشتر مسائل ناب اخلاقی اسلام را رعایت کنید. و الا حرف نزدن شما بیشتر به اسلام خدمت می کند.
  من منتظرم که از ساحت مقدس امام زمان و مردم عزیز این کشور عذر خواهی کنید. تا نشان بدهید. که متقید به اسلام ناب هستید. نه اسلام آمریکایی!
  مدیر سایت: http://www.china20.loxblog.com

 25. ايران خودرو در تيرماه91تا70% قیمت روز رانا را از مشتریان تحويل اسفند دریافت نموده ، شرعا و عرفا آیا افزایش قیمت ارديبهشت92 باید به پيشفروش10ماه قبل تعميم داده شود ؟ یا پيشفروش هاي جديد؟آیا این معامله صحیح است؟ اينکار ايران خودرو که مصداق کامل ظلم و جفا به این ملت شریف هست وحمایت کامل برخي مسئولان را دارد در هيچ جاي دولت تدبير واميد نمي گنجد کجای دنیا قيمت امروز رابه پيشفروش10ماه قبل تعميم ميدهند بي شك دولت تدبير واميد نخواهد پذيرفت آقاي دكتر روحاني ، رئيس جمهورمردمي شما را به اين ماه مبارك قسم نگذاريدحق اين مردم شريف و هميشه درصحنه پايمال شود

 26. واقعااحمدراست ميگه بيشترشبيه جادوگرهاست.واااااااااااااااااااي كه كلي خنديدم

 27. سلام
  ای کسانی که آیمان آوردید اگر فاسقی خبری برای شما آورد پس بررسی کنید تا نادانسته به قومی ضربه نزنید سپس با آنچه کردید پشیمان شوید. سوره حجرات آیه ۶
  اول باید جواب DNA رو میدیدید بعد هم اصلا پخش این خبر کار خوبی نیست حتی در صورت صحت.

 28. من تو مرام علی (ع) تا حالا چنین رفتاری رو مشاهده نکردم…شما چطور…

 29. دیگه تو هر سرچی اسم سایت شما باشه بازش نمی کنم سعی کنید با کار خوبتون مخاطب جمع کنید نه با این دکانها.خداحافظ برای همیشه به دوستانم هم میگم سایت شمارو تحریم کنن.

  1. سگ حسین یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟
   واقعن متاسفم سید و سالار شهیدان امام سوم شیعیان جهان فرزند امام علی (ع) و حضرت سید نساء العالمین بی بی دو عالم صلوات ا… علیه ” سگ ” میخواهد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! کمی نسبت به اربابانمان مودب تر باشیم 🙁

 30. با سلام
  درست نیست درباره مسئله ای که هنوز صحتش تایید نشده اینقدر راحت صحبت میکنید
  این عین تهمت میمونه
  در عجبم که ابروی بندگان خدا اینقدر بی ارزش شده که به راحتی به حقوق و ابروی دیگران بدون سند و دلیل تجاوز میکنید و به راحتی تهمت میزنید که از گناهان کبیره است و در کنار زنا و غیبت میاد
  جالب تر اینه که جای جای این سایت سعی شده از مصادیق مذهبی استفاده بشه
  تجلی مذهب باید در رفتار ما باشه

 31. اگر حتی در ادعا مسلمان هستیم نباید بدون سند و دلیل چنین تهمتی را بزنیم
  امامان ما حتی برای کفار هم از چنین صفاتی استفاده نمیکردن
  جذب چند بازدید کننده بیشتر به هر قیمتی نباید باشه…. به اخلاق پایبند باشیم

 32. ازدواج پنهانی::::حرامزاده!!!!!!!!
  داداش گیرم که این دختر واقعا دختر شاه باشه ولی شما میگین ازدواج پس حرامزادش کجاست؟؟؟؟
  فکر نمیکنم خدا هم خوشش بیاد
  هرچند از این آشغال گوگوش حالم بهم میخوره…

 33. نويسنده محترم خبر -از قول خانم شادي پهلوي نوشته اي
  «من حاصل ازدواج پنهانی شاه و گوگوش هستم.»
  چرا باگفتن كلمه حرامزاده ايمان خودت را فروختي –
  آقاي sasan به تو چرا برخورده طرف گوگوشي يا محمد رضا پهلوي
  اگر انسان هستيد ( با هر دين و مذهبي )راجع به ديگران نسنجيده قضاوت نكنيد

 34. حقوق دوماه معلمین هنوز پرداخت نشده در این مورد مطلبی نمینویسید؟؟ میترسید دولت خدمتگذار سایت را فبلتر کند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.