توهین بی شرمانه محمد نوری زاد به آیت الله مکارم شیرازی + سند

ظهور12 : محمد نوری زاد ، که چندی قبل از زندان به جرم «فعالیت تبلیغی علیه نظام و تخریب چهره سی ساله نظام» آزاد شده دوباره مدتی است شروع به فعالیت های نادرست خود کرده است.

از ماجرای اخراج وی از نمایشگاه مطبوعات تا ساخت فیلم های مضحکانه از شکنجه هایش در زندان که بگذریم میرسیم به جدیدترین دسته گل جناب که بر روی وب سایتش منتشر شده است.

در این مطلب که به صورت رسمی بر روی وب سایت شخصی اش با تیتر ” سخنان پوک آیت الله ” منتشر شده است ، آیت الله مکارم شیرازی را مورد انواع توهین های بی سند و مدرک قرار میدهد .

البته این اولین توهین وی به مراحع تقلید نمیباشد ، چندی پیش وی با انتشار فیلمی که در آن زنان و مردان دنیا در حال رقص هستند از مراجع خواسته بود که به تماشای این ویدئو مستهجن بنشینند !

متن و گفته های وی به دلیل توهین آمیز بودن نمیتواند در اینجا به طور کامل نمایش داده شود امیدواریم پوزش مارا بابت این مسئله پذیرا باشید.

14 دیدگاه برای “توهین بی شرمانه محمد نوری زاد به آیت الله مکارم شیرازی + سند”

 1. سلام
  سایتهایی مثل شما جز مظلوم نمایی و شبهه افکنی و دروغ کار دیگری بلد نیستند
  رسالت شما هم گمراه کردن مردم با دین و رجل دینی است تابدان وسیله عمر چند روز دنیا را با دریوزگی سپری کنند نه خدا را میشناسید نه اسلامرا.

 2. بحث من دفاع از هیچ کس نیست از این ناراحتم که عده ای بر غلطی دلشان می خواهد در این مملکت می کنند به خانه حضرت آیت الله صانعی و دیگران بی شرمانه حمله می کنند و مدعی دینداری می شوند بدون سند و مدرک . اگر بناست خلیفه کشی را باب کنید هیچ مرجع تقلید و روحانی در این مملکت نباید مصون باشند پس بهتر است دست از تهمت و افترا بردارید تا ما هم سکوت کنیم وگرنه سنگ را نمی گذاریم روی سنگ دروغ و تهمت و نیرنگ بنا شود ضمنا بنده سابقه ام در اسلام خیلی بیشتر از بسیاری از این علماست که خمس و زکات گرفته اند و ب اصطلاح درس دین داده اند من فرزند انقلابم . جانباز و رزمنده و خانواده شهیدم شما ها کی هستید به اسم فتنه و بصیرت برای خودتان دکان ریا و تزویر باز کرده اید بس است اصل نظام را با اراجیفتان به خطر انداخته اید شرم هم نمی کنید.

 3. ناشناس امثال تولیاقتشون طرفداری این مردک جنب فکرولج نوخوره…

 4. سلام به همه دوستان بنظرم در زندگی هم شور وهم شیرین وهم تلخ وهم ترش برای ما ادم ها لازم تا قدر نعمات خداوندی رو بدونیم و به خودمون غره نشیم وکمی تامل کنیم ودر مقابل هر مسئله ای به دنبال پاسخی باشیم نه به دنبال حروم کردن همدیگه واز طرفی به راحتی هم دیگه رو تهمت وناروا نطنیم واز همه مهمتر بنظرم با اهل کتاب خدا هم بدبینی و… وارد نکنیم خصوصا کسانی که در این باره سرشته ندارند وارد نشوند چون به راحتی اگه نتونیم درست درباره اهل دین حرف بزنیم به راحتی راه شیطان وگمراه میشیم مسائل زیادی در این کشور هسته پس به فکر مردم بشیم وکشورمون به پیشرفت و کمال برسونیم چرا مردم ما در رفاه نباشند چرا اینهمه بدبختی و فلاکت چرا همیشه بدنبال درگیری وکینه وفتنه تور بخدا دست بکشید در پایان بنظرم کار اقای نوری زاد هم درست نیست ایشان تا دیروز سر همین سفره بوده حال بنظرم به خاطر منافع شخصی اش داره حرف میزنه وگرنه خدمت اون در دوره خدمت اداری اش برای مردم چه بوده وچه کار حسابی کرده واز بزرگان رسانه ها تمنا دارم که این مزخرات اقایان رو درباره علمای دین رو روی سایت خود نگذارند این بداخلاقی تاوان بدی داره

 5. فردوسی از زبان رستم فرخزاد خطاب به پادشاه ایران، در توصیف اعرابی که به اسم اسلام و در حقیقت برای کشور گشایی و جمع‌آوری غنیمت به کشور ما هجوم آورده بودند:
  زیان کسان از پی سود خویش
  بجویند و دین اندرآرند پیش

 6. نوري زاد قهرماني است كه خدا به أو تشخيص دجالان دين نما را داده است منتها در آخر زمان فقط قليلي دين دارند بصيرت داران قليل ند و همه زور مند وتابع دجالها هستندونمي بينند وأين أصحاب دجال فقط در درك هاي جهنم حاكمان خود را خواهند شناخت ولي صبر أزاد ي عظيم است وسحر نزديك

 7. جوش نزن دوکی!!شیرت خشک میشه!!!
  اگه نگران تهمت به دیگرانی که توخودتم داری تهمت میزنی!بعلاوه2تا فحش هم که نثار این بنده خدا کردی که!!!
  بعدشم جناب مکارم عمرشو در راه دین گذاشته…پس قطعا برای ما مقدسن…توچی!؟
  تویی که غربگرایی و دشمنی با دین برات کلاس وپز دادن داره،مسلما اینا رو درک نمیکنی…بقول اون جمله ی معروف((از خفاش انتظار نداشته باش با نور میونه ی خوبی داشته باشه!!!))
  زنده باد ولایت فقیهان…

 8. شما که بی خودی تیتر می زنید پس خیلی غلط می کنید که به آقای نوری زاد تهمت می زنید بدون سند و آدرس این شیوه نامردان و دروغگویان هست که به آن عادت داریم
  در ثانی همه در برابر قانون برابرند مگر مکارم کیست که باید قدیس باشد؟

  1. دکتر خوان عین مطلب در سایت خودشون موجوده منتهی ما نمیتونیم لینک بدیم
   ایشان بدون دلیل تهمت زدند و هیچ قدیسی در کار نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.