خبرهای جدید خوب برای زائرات عتبات عالیات

ابنا نوشت : «مسعود اخوان» مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت اظهار داشت: یک هیات ایرانی به منظور رایزنی با مسوولان عراقی، هفته گذشته به این کشور اعزام شدند تا راهکارهای مختلف کاهش قیمت اعزام به عتبات را بررسی کنند. این مقام مسوول در سازمان حج و زیارت ادامه داد: دستاوردهای سفر هیات […]

ابنا نوشت : «مسعود اخوان» مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت اظهار داشت: یک هیات ایرانی به منظور رایزنی با مسوولان عراقی، هفته گذشته به این کشور اعزام شدند تا راهکارهای مختلف کاهش قیمت اعزام به عتبات را بررسی کنند.

این مقام مسوول در سازمان حج و زیارت ادامه داد: دستاوردهای سفر هیات ایرانی به عراق، پس از بازگشت مورد بررسی قرار گرفته و به اطلاع عمومی خواهد رسید.

به گفته اخوان هم اکنون حداقل و حداکثر هزینه اعزام به عتبات به صورت زمینی۷۵۰ تا ۹۵۰ هزار تومان و اعزام هوایی نیز یک میلیون و ۵۰ تا یک میلیون و ۳۵۰ هزار تومان است.

مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت در ادامه با بیان اینکه نام نویسی در کاروان های دوره جدید اعزام به عتبات از چهارشنبه هفته گذشته آغاز شده افزود: با توجه به امکانات فراهم شده توسط شرکت شمسا در عراق، هیچ مشکلی در اعزام های این دوره وجود ندارد و تمامی متقاضیان می توانند به عتبات مشرف شوند.

به گفته اخوان حدود ۸۰ هزار نفر در پیش ثبت نام دوره جدید عتبات نام نویسی کرده اند با این حال همچنان ظرفیت برای نام نویسی در کاروان های این دوره وجود دارد.

متقاضیان دوره جدید از ۲۵ اردیبهشت تا ۱۲ تیر ماه امسال به عتبات عالیات اعزام می شوند.

۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI