ثبت‌نام آزمون آیلتس آکادمیک – Ielts.iauset.com

ناصر اقبالی رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد گفت: ثبت‌نام آزمون آیلتس آکادمیک از اول اردیبهشت آغاز شده و تا ششم این ماه ادامه دارد لذا متقاضیان این آزمون می‌توانند از هم‌اکنون پس از اطمینان از فعال بودن پروفایل خود بر روی وب سایت Ielts.iauset.com نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند. وی افزود: پایان ثبت‌نام این […]

ناصر اقبالی رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد گفت: ثبت‌نام آزمون آیلتس آکادمیک از اول اردیبهشت آغاز شده و تا ششم این ماه ادامه دارد لذا متقاضیان این آزمون می‌توانند از هم‌اکنون پس از اطمینان از فعال بودن پروفایل خود بر روی وب سایت Ielts.iauset.com نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

وی افزود: پایان ثبت‌نام این آزمون ساعت ۱۰ صبح روز ۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ است لذا به داوطلبان توصیه می‌شود در اسرع وقت پس از رزرو آزمون اقدام به ثبت‌نام قطعی در آزمون کنند.

اقبالی ادامه داد: اگر داوطلبی در موعد مقرر ثبت‌نام نکند از لیست رزرو آزمون حذف می‌شود.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد گفت: ثبت‌نام شدگان قطعی آزمون ۲۱ اردیبهشت‌ماه لازم است به نشانی تهران، انتهای پل دوم حافظ، روبروی تالار بورس، ساختمان فرهیختگان مراجعه کنند لذا باید یک ساعت قبل از آزمون یعنی ساعت ۷ صبح ۲۱ اردیبهشت در این مکان حضور به هم رسانند.

اقبالی افزود: در حال حاضر بزرگ‌ترین مجری رسمی IELTS در ایران دانشگاه آزاد است و این آزمون از طریق واحدهای این دانشگاه واقع در شهرهای تهران، شیراز، رشت و کرمانشاه برگزار می‌شود.

وی گفت: علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاع از آخرین اخبار در این زمینه و یا زمان برگزاری آزمون‌های بعدی به سایت اطلاع‌رسانی مرکز آزمون به آدرسwww.pubr-azmoon.com مراجعه کنند و چنانچه با ابهامی مواجه شدند در بخش پرسش و پاسخ این سایت سوال خود را مطرح کرده تا کاربران در اسرع وقت پاسخگویی کنند.

۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI