خبر دیدار سعید جلیلی با ستاد انتخاباتی اش رسما تکذیب شد

یک منبع آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با رد دیدار سعید جلیلی با اعضای ستاد انتخاباتی خود تأکید کرد: سعید جلیلی هنوز تصمیم قطعی برای حضور در انتخابات نگرفته و لذا هیچ ستاد انتخاباتی ندارد. این منبع آگاه اضافه کرد: طی روزهای اخیر مطالبه گروه های مختلف مردم، فرزندان شهدا و برخی […]

یک منبع آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با رد دیدار سعید جلیلی با اعضای ستاد انتخاباتی خود تأکید کرد: سعید جلیلی هنوز تصمیم قطعی برای حضور در انتخابات نگرفته و لذا هیچ ستاد انتخاباتی ندارد.

این منبع آگاه اضافه کرد: طی روزهای اخیر مطالبه گروه های مختلف مردم، فرزندان شهدا و برخی از اساتید و تشکل های دانشگاهی برای حضور جلیلی در انتخابات به شدت افزایش یافته و گروه های مختلف عدالت خواه مطالبه خود را برای نامزدی سعید جلیلی از طریق فرزند یکی از شهدای همرزمش به اطلاع وی رساندند.

وی گفت: سعید جلیلی دیداری تحت عنوان حامیان یا ستاد نداشته است.

این منبع آگاه در عین حال تأکید کرد: به دنبال افزایش درخواست ها و مطالبات اقشار مختلف مردم سعید جلیلی در پاسخ به مطالبات تأکید کرده است که این موضوع را مورد بررسی قرار می دهد اما هنوز پاسخ قطعی از سوی وی اعلام نشده است.

۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :سلام

اقا سعید،توروبه خدا ،به دعوت حامیان چند ده میلیونیت لبیک بگو وبیا
بیا که از همه رنگ هستند وفقط تو نیستی!
بیا که مگه توبتونی اوضاع رو مثل انرژی هسته ای سروسامان بدی!

KHAMENEI KHAMENEI