غلامعلی حدادعادل : از بیت المال برای تبلیغات استفاده نخواهم کرد

به گزارش خبرگزاری فارس، غلامعلی حدادعادل در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تاکنون هیچ هزینه‌ای برای انتخابات خود نکرده‌ام، اظهار داشت: هنوز در ائتلاف ۱+۲ حضور دارم و نامزدی خود را اعلام نکرده‌ام. این کاندیدای ریاست جمهوری با اشاره به اینکه اگر قرار باشد در انتخابات بمانم از بعضی از دوستانم کمک می‌گیرم، افزود: از […]

به گزارش خبرگزاری فارس، غلامعلی حدادعادل در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تاکنون هیچ هزینه‌ای برای انتخابات خود نکرده‌ام، اظهار داشت: هنوز در ائتلاف ۱+۲ حضور دارم و نامزدی خود را اعلام نکرده‌ام.

این کاندیدای ریاست جمهوری با اشاره به اینکه اگر قرار باشد در انتخابات بمانم از بعضی از دوستانم کمک می‌گیرم، افزود: از بیت‌المال برای تبلیغات انتخاباتی خود استفاده نخواهم کرد.

وی با بیان اینکه احتمال می‌دهم کثرت کاندیداها با نزدیک شدن به انتخابات کمتر شود، افزود: در صورت تأیید افراد گمانه‌زنی‌ها ادامه می‌یابد.

عادل با اشاره به اینکه جبهه پایداری از دوستان ما محسوب می‌شود، افزود: تعدد ایجاد شده را خوب نمی‌دانم.

وی با بیان اینکه به آیت‌الله مصباح یزدی ارادت دارم، افزود: باید ببینیم در آینده چه می‌شود.

۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :سلام

خوبه دقت کنیم در کلام منعقد شده
((تاکنون هیچ هزینه ای برای انتخابات خود نکرده‌ام،))احتمالن بلیط پروازهای سفرهای استانی دوسه ماهتان وهتل هایی که شب اونجا استراحت میکردید وبنزین خودروها همه وهمه رایگان بوده ویااحتمالن پیاده سفر کردید! وشب ها هم توی مساجد شهر خوابیدید!خوشابحالت اقا دکتر،،،
احمدی نژاد هم از ایم کلامها زیاد منعقد میکرد واین حرفا دیگه تکراریه!

در جایی دیگه میگه(( ازبیت‌المال برای تبلیغات انتخاباتی خود استفاده نخواهم کرد))
حالا بیا واستفاده کن،حیفه هزینه های میلیاردی انتخابات از جیب مبارکت بره،آخه شما که چیزی ندارید هزینه کنید نهایت یک ماشین پژو ویک خونه ارث پدری توی سه راه افسریه(مشیریه)!

اقا دکتر شما که نتونستید یه مجلسی رو اداره کنید واحمدی نژادبارها راحت دورت میزدچطور میتونی مملکتداری کنی!
بذار یه ادم قوی تر بیاد اقتصاد مملکت رو درست کنه،یه پست وزیر ارشادی بگیر وبروکنار

KHAMENEI KHAMENEI