از علی اکبر ولایتی چه خبر ؟

حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا نماینده نیشابور و دبیرکل کانون نمایندگان ادوار مجلس در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس از برگزاری نشست عصر امروز حدود ۱۵۰ نفر از نمایندگان مجلس نهم و ادوار با علی‌اکبر ولایتی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری خبر داد. وی تصریح کرد: این جلسه از ساعت ۱۷ تا ۱۹:۳۰ در محل ساختمان مشروطه مجموعه بهارستان […]

حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا نماینده نیشابور و دبیرکل کانون نمایندگان ادوار مجلس در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس از برگزاری نشست عصر امروز حدود ۱۵۰ نفر از نمایندگان مجلس نهم و ادوار با علی‌اکبر ولایتی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.

وی تصریح کرد: این جلسه از ساعت ۱۷ تا ۱۹:۳۰ در محل ساختمان مشروطه مجموعه بهارستان برگزار شد.

سبحانی‌نیا این نکته را هم اعلام کرد که در این نشست، موضوعات مختلفی اعم از مسائل سیاسی، انتخابات ریاست جمهوری، اقتصادی، بین‌المللی و منطقه‌ای مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

دبیرکل کانون نمایندگان ادوار مجلس گفت: کانون نمایندگان ادوار به صورت ماهانه تشکیل جلسه می‌دهد و در این جلسات با توجه به شرایط، مهمان ویژه‌ای را دعوت می‌کند.

سبحانی‌نیا افزود: در جلسه امروز هم با توجه به اینکه در آستانه برگزاری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری قرار داریم، از آقای ولایتی دعوت شده بود تا علاوه بر اعلام نظرات و دیدگاه‌هایش درباره موضوعات مختلف، به پرسش‌های نمایندگان ادوار نیز پاسخ دهد.

وی در پایان تأکید کرد: تعدادی از نمایندگان نیز در این جلسه،‌ دیدگاهشان را در رابطه با موضوعات مختلف بیان کردند.

۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI