پخش مستند ما آنجا بودیم نادر طالب زاده از شبکه مستند

خبرگزاری تسنیم خبر داد : مستند «ما آنجا بودیم» ساخته نادر طالب‌زاده فردا یکشنبه اول اردیبهشت ماه از شبکه مستند سیما پخش و سپس در برنامه «شبها‌ی‌مستند» نقد و بررسی خواهد شد. نادر طالب‌زاده در خصوص این مستند گفت: «ما آنجا بودیم» مستندی است که در سال ۲۰۰۶ در آمریکا ساخته شده و درباره شواهد […]

خبرگزاری تسنیم خبر داد : مستند «ما آنجا بودیم» ساخته نادر طالب‌زاده فردا یکشنبه اول اردیبهشت ماه از شبکه مستند سیما پخش و سپس در برنامه «شبها‌ی‌مستند» نقد و بررسی خواهد شد.

نادر طالب‌زاده در خصوص این مستند گفت: «ما آنجا بودیم» مستندی است که در سال ۲۰۰۶ در آمریکا ساخته شده و درباره شواهد عینی سقوط برج‌های دوقلو بوده است.

این مستندساز ایران خاطر نشان کرد: در این مستند سعی شده است تا ابعاد واقعی این حادثه را در گفتگو با اندیشمندان و مردم ایالات متحده بررسی کنیم و باور آنها را نسبت به حقیقت واقعی این رخداد و نقش مسلمانان و صهیونیست‌ها را در شکل‌گیری آن مورد کاوش قرار دهیم.

وی اضافه کرد: سعی من همواره این بوده که تصویر درستی از فضای ایالات متحده در هنگام حادثه و بعد از آن، از نگاه افرادی که در آن حضور داشتند ارائه کنم.

طالب‌زاده پخش این گونه مستندها از شبکه‌های رسانه ملی را مطلوب دانست و افزود: نقد و بررسی مستندهای من به شرطی که منتقد تسلط بر کار داشته باشد اقدام رو به جلویی است.

مستند «ما آنجا بودیم» ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه فردا به مدت ۶۰ دقیقه از شبکه مستند سیما پخش خواهد شد.

۳۱ فروردین ۱۳۹۲ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI