درگیری بهداد سلیمی و کوروش باقری در برنامه زنده شبکه یک + فیلم

درگیری بهداد سلیمی و کوروش باقری در برنامه زنده شبکه یک + فیلم

ظهور۱۲ : بهداد سلیمی و کوروش باقری با حضور در یک برنامه تلویزیونی با لحن شدیدی بر یکدیگر تاختند. در برنامه شب چهارشنبه وقت اضافه که از شبکه یک سیما و بصورت زنده به روی آنتن می رفت، سرمربی تیم ملی وزنه برداری و قویترین مرد جهان، رودروی هم قرار گرفتند و به بدترین شکل […]

ظهور۱۲ : بهداد سلیمی و کوروش باقری با حضور در یک برنامه تلویزیونی با لحن شدیدی بر یکدیگر تاختند.

در برنامه شب چهارشنبه وقت اضافه که از شبکه یک سیما و بصورت زنده به روی آنتن می رفت، سرمربی تیم ملی وزنه برداری و قویترین مرد جهان، رودروی هم قرار گرفتند و به بدترین شکل ممکن نسبت به هم انتقاد کردند.

در شرایطی که مدتی است فضای وزنه برداری متشنج شده و رابطه خوبی بین سرمربی تیم ملی و ملی پوشان المپیکی وجود ندارد، برنامه تلویزیونی وقت اضافه، از کوروش باقری و بهداد سلیمی دعوت کرد تا به این مسائل پرداخته شود که این برنامه با توجه به دعوایی که بین سرمربی تیم ملی که بعد از المپیک نشان لیاقت دریافت کرد و همچنین قویترین مرد جهان راه افتاد، به بدترین شکل ممکن به پایان رسید.

در این برنامه بهداد سلیمی سرمربی تیم ملی را مخاطب قرار داد و نسبت به مواضع و ادبیاتش بر سر تمرین ها بشدت اعتراض کرد. کوروش باقری که به نظر می رسید از اظهارات بهداد سلیمی عصبانی شده بود هر چند سعی داشت خونسردانه پاسخ سلیمی را بدهد اما برای لحظاتی از کوره در رفت و حرف های زننده ای را به زبان آورد.

این برنامه در حالی شکل گرفت که به نظر می رسد رسانه ملی، در این رابطه عملکرد خوبی نداشت، چون نه تنها به حل موضوع کمکی نشد بلکه اتفاق های درونی تیم ملی وزنه برداری کشور، در شرایط نامناسبی پیش چشم مردم قرار گرفت. به نوعی می توان گفت، این برنامه به بیشتر شدن اختلاف ها کمک زیادی کرد.

دانلود فیلم

۲۹ فروردین ۱۳۹۲ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :احسان

عیبی نداره.

نويسنده ديدگاه :k2

کوروش باقری فکر می کنه خیلی گندست نه داداش بهداد با هرکی کار کنه مدال میگرفت تو که کسی نیتی ب بهداد میگی کلاه سرت میره.

نويسنده ديدگاه :هانیه

سلام
اینا همش تقصیر مجری بود بین اینا دعوا انداخته بعد میگه با هم دوست باشید .این حرفا جاش تو فدراسیونه نه تلوزیون. این جوری وجهه هر دو قهرمان کشورمون خراب میشه.

نويسنده ديدگاه :rashid

واقعا که.متاسفم

چه اشکالی داره مردم تو جریان باشن مشکل این جور برنامه ها چیه ؟ یکمی ادت کردیم که همه چی از صدتا فیلتر بگذره تا به ما برسه

KHAMENEI KHAMENEI