زیباکلام : هاشمی نمی آید ،مشایی تایید صلاحیت نخواهد شد

صادق زیباکلام در حاشیه سفر به اردبیل در گفت‌وگو با خبرنگار فارس و در پاسخ به سئوالی در مورد حضور احتمالی هاشمی رفسنجانی در انتخابات پیش رو اظهار داشت: بعید به نظر می‌رسد هاشمی بیاید چرا که اصلاً قرار نیست از اصلاح‌طلبان کسی کاندیدا شود. وی با اعلام اینکه انتخابات ریاست جمهوری یازدهم رقابتی بین […]

صادق زیباکلام در حاشیه سفر به اردبیل در گفت‌وگو با خبرنگار فارس و در پاسخ به سئوالی در مورد حضور احتمالی هاشمی رفسنجانی در انتخابات پیش رو اظهار داشت: بعید به نظر می‌رسد هاشمی بیاید چرا که اصلاً قرار نیست از اصلاح‌طلبان کسی کاندیدا شود.

وی با اعلام اینکه انتخابات ریاست جمهوری یازدهم رقابتی بین اصولگرایان می‌باشد، تصریح کرد: فعلاً امکان برگشت اصلاح‌طلبان به عرصه سیاست وجود ندارد.

زیباکلام خاطر نشان کرد: بعید به نظر می‌رسد احمدی‌نژاد بتواند برای رحیم مشائی از شورای نگهبان تایید صلاحیت بگیرد و غیر از رحیم مشائی نیز گزینه دیگر اعم از نیکزاد و سعید جلیلی هیچ کدام رأی نمی‌آورند.

این استاد دانشگاه با اعلام اینکه برخی‌ها به نام اصلاحات کاندیدای ریاست جمهوری می‌شوند، اضافه کرد:‌ این افراد ادعای اصلاح‌طلبی دارند.

۲۹ فروردین ۱۳۹۲ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI