یار رسانه ای سید محمد خاتمی : ولایت فقیه را شرک مطلق می دانم !

ظهور۱۲ : در نزدیکی انتخابات ریاست جمهوری یازدهم انواع احزاب و گروه های داخلی با تب و تاب فراوان در حال تلاش برای به دست اوردن آرائ به سمت کاندیدای معرف خود هستند . اما شناخت برخی از این جریان ها و گروه ها از نظر بینش سیاسی در سالی که مقام معظم رهبری آن […]

ظهور۱۲ : در نزدیکی انتخابات ریاست جمهوری یازدهم انواع احزاب و گروه های داخلی با تب و تاب فراوان در حال تلاش برای به دست اوردن آرائ به سمت کاندیدای معرف خود هستند .

اما شناخت برخی از این جریان ها و گروه ها از نظر بینش سیاسی در سالی که مقام معظم رهبری آن را ” حماسه سیاسی ، حماسه اقتصادی ” نامیدند بسیار حائز اهمیت است .

اصلاح طلبان و یکی از لیدرهای معروف آنها ( سید محمد خاتمی ) که افتضاح سیاسیشان در سال ۸۸ هنوز در حافظه مردم ایران باقی مانده است هواداران و یاران استثنائی در کنار خود داشته اند .

بابک راد که زمانی از روزنامه نگاران دوم خردادی محسوب می شد بعد از فتنه ۸۸ تلاش زیادی را برای تحریک فعالان فضای سایبر علیه نظام آغاز کرده است . وی که از اصحاب رسانه ای اصلاحات در زمان خاتمی محسوب میشد نگارنده کتاب هایی با اسم های “صد روز با خاتمی”،”خاتمی در ایتالیا۹۹″،”خاتمی در پاریس”، “رأی مردم” و “آخرین سلام” است .

وی در جدیدترین مطلب وبلاگ که درباره حضور وی در برنامه صدای آمریکا و بحث درباره ” اعتصاب غذای مهدی خزعلی ” بود اینچنین مینویسد :  من با آقای مهدی خزعلی اختلاف دیدگاه سیاسی دارم. مانند او به نظام و ولایت فقیه اعتقاد ندارم و ولایت فقیه را شرک مطلق می دانم !

از سویی دیگر چندی پیش ، با تکرار کلید واژه ” انتخابات ازاد ” توسط برخی سیاسیون از جمله سید محمد خاتمی که مردم وی را در سال ۸۸ با لقب “سران فتنه ” نام میبردند در دستور کارشان قرار گرفت که دست آخر ایشان ( مقام معظم رهبری ) با انتقاد از برخی که بطور مکرر می گویند انتخابات باید آزاد برگزار شود فرمودند : معلوم است که انتخابات باید آزاد باشد، مگر بیش از سی انتخابات سه دهه اخیر آزاد نبوده است؟ در کدام کشور انتخابات از ایران آزادتر است؟ مراقب باشید این حرفهای شما مردم را از انتخابات مأیوس نکند.

در آخر ؛ این مطلب هم نیازی به توضیحات بیشتر ندارد و صرفا برای یادآوری این نکته نگاشته شده است که باید مراقب انتخاب کاندیدای اصلح مان در انتخابات پیش رو باشیم .

نویسنده : امیرحسین ابرشهر

۲۸ فروردین ۱۳۹۲ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :مرادی

درود برشرف خاتمی

نويسنده ديدگاه :رضایی

لعنت بر خاتمی

نويسنده ديدگاه :عباسی

لعنت بر خاتمی و هاشمی و موسوی و کروبی و…

نويسنده ديدگاه :مهدی

درود بر سیدنا خاتمی و میرنا موسوی و کروبی و آسید حسن خمینی

نويسنده ديدگاه :حمید

درود بر هر که آزادی خواه است

KHAMENEI KHAMENEI