عملیات فتنه ۸۸ در ونزوئلا با ۴ کشته در حال اجرا !

خبرگزاری رویترز خبر داد : در درگیری هایی که امروز میان هوادارن مادورو و کاپریلس در ونزوئلا رخ داد دستکم ۴ تن کشته شدند. دو تن از کشته شدگان در درگیری های ایالت میراندا که بخشهایی از کاراکاس، پایتخت ونزوئلا نیز شامل آن می شود جان خود را از دست داده اند. همچنین یک نفر […]

خبرگزاری رویترز خبر داد : در درگیری هایی که امروز میان هوادارن مادورو و کاپریلس در ونزوئلا رخ داد دستکم ۴ تن کشته شدند.

دو تن از کشته شدگان در درگیری های ایالت میراندا که بخشهایی از کاراکاس، پایتخت ونزوئلا نیز شامل آن می شود جان خود را از دست داده اند. همچنین یک نفر در ایالت تاچیرا در مرز کلمبیا و یک تن دیگر نیز در ایالت زولیای غربی کشته شده اند.

( تصاویر مشابه ای مانند تصویر بالا و مقایسه اش با تصویر اول همین پست مارا یاد فتنه سال ۸۸ که توسط میرحسین موسوی و خاتمی و کروبی اجرا شد می اندازد )

درگیری های پس از انتخابات ریاست جمهوری ونزوئلا در حالی رخ داده است که نیکولاس مادورو به عنوان رئیس جمهور منتخب این کشور انتخاب شد. امروز هواداران هر دو طرف با تجمع در نقاط مختلف با یکدیگر درگیر شده واین درگیری ها به خشونت انجامیده است.

انریکه کاپریلس، رهبر اپوزیسیون این کشور مادرور را به تقلب در انتخابات متهم کرده بود.

۲۷ فروردین ۱۳۹۲ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :ali

آقای مدیر به جای شبیه سازی فتنه ها (!) متن هایی رو که می نویسی ادیت کن (حداقل یه بار هم که شده!)
با تشکر فراوان.

ارجاع به :
“دو تن از کشته شدگان در درگیری های ایالت میراندا که بخشهایی از کاراکاس، پایتخت ونزوئلا نیز شامل آن می شود جان خود را از دست داده اند”

KHAMENEI KHAMENEI