مناظره های انتخاباتی زنده برگزار خواهد شد

مناظره های انتخاباتی زنده برگزار خواهد شد

به گفته روابط عمومی صدا و سیما، این رسانه تاکنون ازسوی هیچ دستگاه نظارتی تذکری دریافت نکرده است. کلیت برگزاری مناظره‌های انتخاباتی قطعی شده. مناظره‌ها زنده برگزار می‌شود اما در شیوه اجرا، نوآوری‌هایی صورت گرفته است. چندی پیش کدخدایی (سخنگوی شورای نگهبان) اعلام کرد؛ صدا و سیما نباید نامزدهای احتمالی ریاست جمهوری جمهوری را دعوت […]

به گفته روابط عمومی صدا و سیما، این رسانه تاکنون ازسوی هیچ دستگاه نظارتی تذکری دریافت نکرده است. کلیت برگزاری مناظره‌های انتخاباتی قطعی شده. مناظره‌ها زنده برگزار می‌شود اما در شیوه اجرا، نوآوری‌هایی صورت گرفته است.

چندی پیش کدخدایی (سخنگوی شورای نگهبان) اعلام کرد؛ صدا و سیما نباید نامزدهای احتمالی ریاست جمهوری جمهوری را دعوت می‌کرد و بعد جلسه را رسانه‌ای می‌کرد.رسانه ملی برای این کار تذکر می‌گیرد. اما مدیرکل روابط عمومی صدا و سیما اعلام کرد که صدا و سیما تاکنون از هیچ دستگاه نظارتی تذکری دریافت نکرده است.

سهرابی در گفتگو با ایلنا،با اعلام این مطلب افزود: ما با هدف برگزاری هرچه باشکوه‌تر انتخابات ریاست جمهوری در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال حماسه سیاسی و اقتصادی نامگذاری شده است،و همچنین ارتقاء سطح کیفی برنامه‌های تبلیغاتی نامزدها و ارائه مشاور‌ه‌های فردی و جمعی به داوطلبان محترم، این نشست را برگزار کردیم.

وی افزود: صدا و سیما کاملا اشراف قانونی دارد و تمام فعالیت‌های خود را در زمینه انتخابات و تبلیغایت انتخاباتی در همه زمینه‌ها در چارچوب قانون انجام می‌دهد و تمام هدفش این است که انتخاباتی پرشور برگزار شود. مدیر کل روابط عمومی صدا و سیما با اشاره به ارسال برنامه‌های انتخاباتی برای وزارت کشور در هفته گذشته افزود: صدا و سیما برنامه‌های وسیعی را برای برگزاری انتخابات تدارک دیده است و این برنامه‌ها در شبکه‌های مختلف تلویزیونی و رادیویی و بین‌المللی اجرا می‌شود و تصور می‌کنم با این برنامه‌ها نامزدها دیگر نیازی به تبلیغات خاص‌تر نداشته باشند.

وی درباره نحوه برگزاری مناظره‌های انتخاباتی گفت: کلیت برگزاری این مناظره‌ها قطعی شده است و جزئیات آن متعاقبا اعلام می‌شود. وی ادامه داد: مناظره‌ها به شکل زنده برگزار می‌شود اما در شیوه اجرا؛ امسال نوآوری‌هایی صورت می‌گیرد.

۲۷ فروردین ۱۳۹۲ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI