وقتی رئیس جمهور جدید ونزوئلا ادای احمدی نژاد را در می آورد + تصویر

وقتی رئیس جمهور جدید ونزوئلا ادای احمدی نژاد را در می آورد + تصویر

نیکلاس مادورو، معاون سابق هوگو چاوز و پیرو و ادامه دهنده راه انقلاب بولیورای چاوز در انتخابات ریاست جمهوری این کشور پیروز اعلام شد. به گزارش خبرآنلاین کمیسیون انتخابات ونزوئلا پیروزی مادورو را با اختلاف اندک آراء در انتخابات ریاست جمهوری تأیید کرد. او توانست ۵۰.۶ درصد آراء را به خود اختصاص دهد. رقیب لیبرال […]

نیکلاس مادورو، معاون سابق هوگو چاوز و پیرو و ادامه دهنده راه انقلاب بولیورای چاوز در انتخابات ریاست جمهوری این کشور پیروز اعلام شد.

به گزارش خبرآنلاین کمیسیون انتخابات ونزوئلا پیروزی مادورو را با اختلاف اندک آراء در انتخابات ریاست جمهوری تأیید کرد. او توانست ۵۰.۶ درصد آراء را به خود اختصاص دهد. رقیب لیبرال دموکرات او توانست ۴۹.۷ درصد از آراء را به دست آورد.

با پیروزی مادورو در انتخابات ریاست جمهوری ونزوئلا راه هوگو چاوز رئیس جمهور سوسیالیست و محبوب این کشور ادامه خواهد یافت. هوگو چاوز روز پنجم مارس ۲۰۱۳ براثر سرطان درگذشت.

این نکته هم درباره انتخابات ونزوئلا قابل توجه است که این کشور یکی از دقیق ترین سیستم های انتخاباتی را دارد. در مرحله اول افرادی که می خواهند رای بدهند ثبت نام می کنند و حتی حوزه رای گیری که می خواهند در انجا رای بدهند را نیز مشخص می کنند. بعد از طریق کامپیوتر که به صورت آنلاین توسط ناظران قابل کنترل است رای می دهند. یعنی در دو مرحله می توان بر درستی انتخابات نظارت کرد.

۲۶ فروردین ۱۳۹۲ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :محمد

خدا آخر عاقبت مملکتشونو ختم به خیر کنه اگه بخواهد تو همه چی از احمدی نجات تقلید کنه پیشاپیش یه فاتحه برای مملکتشون بخوانید

نويسنده ديدگاه :سمیرا

دمتون گرم باحال بود

نويسنده ديدگاه :milad

جمعش از صد بالا زد

KHAMENEI KHAMENEI