۲۸ فروردین ۹۲ تعطیل است ؟

رییس مرکز اطلاع‌رسانی آموزش و پرورش با تکذیب تعطیلی مدارس شهر تهران و البرز در ۲۸ فروردین ماه به مناسبت برگزاری همایش ملی دولت، گفت: دولت تاکنون هیچ‌گونه درخواستی مبنی بر تعطیلی مدارس برای برگزاری چنین همایشی از آ‌موزش و پرورش نداشته است. علی فرهادی در گفت‌وگو با ایسنا، با رد خبر برخی سایت‌های خبری […]

رییس مرکز اطلاع‌رسانی آموزش و پرورش با تکذیب تعطیلی مدارس شهر تهران و البرز در ۲۸ فروردین ماه به مناسبت برگزاری همایش ملی دولت، گفت: دولت تاکنون هیچ‌گونه درخواستی مبنی بر تعطیلی مدارس برای برگزاری چنین همایشی از آ‌موزش و پرورش نداشته است.

علی فرهادی در گفت‌وگو با ایسنا، با رد خبر برخی سایت‌های خبری مبنی بر تعطیلی مدارس شهر تهران و البرز به مناسبت برگزاری همایش ملی دولت در روز چهارشنبه (۲۸ فروردین ماه جاری)، گفت: آموزش و پرورش نه تنها خبر را تایید نمی‌کند، بلکه تاکنون هیچ‌گونه درخواستی در این باره به آموزش و پرورش برای این منظور نداشته است. وی افزود: چنانچه هم همایشی برگزار شود، نیازی به تعطیلی مدارس نیست.

صبح امروز در برخی از سایت‌های خبری تعطیلی مدارس شهر تهران و البرز در روز ۲۸ فروردین ماه جاری برای برگزاری همایش ملی دولت، منتشر شده بود.

۲۴ فروردین ۱۳۹۲ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI