واکنش پدر معنوی اصلاحات به احتمال کاندیداتوری خاتمی

واکنش پدر معنوی اصلاحات به احتمال کاندیداتوری خاتمی

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از رجانیوز : با وجود اوج گرفتن فعالیت شبکه‌های متصل به جریان فتنه و وانمود کردن تلاش برای متقاعد کردن محمد خاتمی برای پذیرش کاندیداتوری، مباحث رد و بدل شده در جلسات محفلی این جریان از واقعیت دیگری حکایت دارد. موسوی‌خوئینی‌ها که از او به عنوان پدر معنوی جریان […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از رجانیوز : با وجود اوج گرفتن فعالیت شبکه‌های متصل به جریان فتنه و وانمود کردن تلاش برای متقاعد کردن محمد خاتمی برای پذیرش کاندیداتوری، مباحث رد و بدل شده در جلسات محفلی این جریان از واقعیت دیگری حکایت دارد.

موسوی‌خوئینی‌ها که از او به عنوان پدر معنوی جریان مجمع روحانیون مبارز یاد می‌‌شود، در روزهای گذشته در جلسه‌ای با حضور برخی اعضای این جریان، بشدت از احتمال کاندیداتوری خاتمی انتقاد کرده و او را فاقد قابلیت‌های لازم برای کاندیداتوری و نمایندگی جریان حامی فتنه در انتخابات یازدهم ریاست جمهوری عنوان کرده است. به گزارش رجانیوز، خوئینی‌ها در این سخنان که به نظر می‌‌رسد آغاز مرحله دوم پروژه جریان فتنه برای اعلام کاندیدای اصلی در انتخابات یازدهم ریاست‌جمهوری باشد، با بیان دلایلی خاتمی را فاقد صلاحیت و قابلیت‌های لازم برای نمایندگی این جریان در انتخابات عنوان کرده است.

این در حالی است که پیش از این رجانیوز با انتشار تحلیلی با عنوان «بنویسیم خاتمی؛ اگر تایید نشد بخوانیم هاشمی» استراتژی این جریان برای انتخابات پیش رو را تلاش برای تجمیع نیروهای بدنه فتنه ذیل نام محمد خاتمی و آنگاه اعلام کاندیداتوری هاشمی‌رفسنجانی به عنوان گزینه اصلی این جریان در انتخابات عنوان کرده بود. به نظر می‌‌‌رسد سخنان موسوی‌خوئینی‌ها در کنار انتشار برخی اخبار و تحلیل‌های مشابه در محافل اصلاح‌طلبان، حکایت از زمینه‌سازی برای اجرای مرحله دوم این پروژه دارد.

۲۴ فروردین ۱۳۹۲ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI