قیمت خودرو های پر طرفدار بازار

محمد رضا نجفی منش، عضو هیات مدیره انجمن قطعه سازان ایران در رابطه با این موضوع در گفت و گو با خبرگزاری خبرآنلاین اینگونه اظهار نظر کرد: « برخی خودروی خود را سال گذشته با قیمتی پایین دریافت کردند و اکنون که قیمت خودرو بالا رفته است تصمیم گرفتند خودرو را با قیمتی پایین تر […]

محمد رضا نجفی منش، عضو هیات مدیره انجمن قطعه سازان ایران در رابطه با این موضوع در گفت و گو با خبرگزاری خبرآنلاین اینگونه اظهار نظر کرد: « برخی خودروی خود را سال گذشته با قیمتی پایین دریافت کردند و اکنون که قیمت خودرو بالا رفته است تصمیم گرفتند خودرو را با قیمتی پایین تر از قیمت کارخانه در بازار آزاد به فروش برسانند. »

بر این اساس مشتریان نیز علاوه بر تحریم بازار، در حال انصراف از دریافت خودروهای ثبت نامی خود نیز هستند؛ چرا که متوجه شده‌اند با قیمت کمتری می‌توانند این خودروها را تهیه کنند. البته مشتریان بازار خودرو انتظار ۳۱ امین روز فروردین را می کشند تا کاهش قیمت مشاهده کنند تکلیف قیمت‌ها چه خواهد شد. قیمت خودرو هایی که در هفته گذشته نیز بعضا کاهش پیدا کرد به طوریکه تندر مدل E1 نیز با توجه به افت ۵۰۰ هزار تومانی‌اش با قیمت ۲۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. تیبا نیز دیگر خودرویی است که طی سال جدید با کاهش قیمت روبه‌رو شده است. این محصول ۱۹ میلیون تومان قیمت دارد و یک میلیون تومان ارزانی را به خود می‌بیند؛ اما ماکسیما خودرویی است که با افزایش قیمت روبه‌رو شده است. ماکسیما در حال حاضر ۱۱۲ میلیون تومان به فروش می‌رسد که این موضوع از رشد قیمت دو میلیونی تومانی آن حکایت می‌کند. در ادامه جدول قیمت برخی خودرو های پر طرف دار بازار داخل آمده است:

۲۴ فروردین ۱۳۹۲ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI