ثبت نام اردوی پیاده روی نجف تا کربلا – atabe.ir

ثبت نام از دانشجویان علاقه مند سفر به عتبات بصورت پیاده همچنان ادامه دارد. به گزارش خبرنامه‌دانشجویان‌ایران، همانند سال های گذشته انجمن دانشگاهی توسعه علمی و فرهنگی عتبات عالیات اقدام به برگزاری اردوی پیاده روی در ایام نیمه شعبان کرده است. این مجموعه دانشجویی از سال ۸۹ و از نیمه شعبان آن سال سفرهای خودشان […]

ثبت نام از دانشجویان علاقه مند سفر به عتبات بصورت پیاده همچنان ادامه دارد.

به گزارش خبرنامه‌دانشجویان‌ایران، همانند سال های گذشته انجمن دانشگاهی توسعه علمی و فرهنگی عتبات عالیات اقدام به برگزاری اردوی پیاده روی در ایام نیمه شعبان کرده است.

این مجموعه دانشجویی از سال ۸۹ و از نیمه شعبان آن سال سفرهای خودشان را آغاز کرده‌اند.
ویژگی اصلی این سفرهای دانشجویی پیاده روی نجف تا کربلا می‌باشد.

لذا از تمام خواهران و برادران و همچنین زوج های دانشجو تقاضا می‌شود جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.atabe.ir مراجعه کنند.

شرایط و ضوابط سفر :

۱)برگزاری این اردو زیر نظر سازمان حج و زیارت انجام میگیرد.تمامی زائران از بیمه و ویزای این سازمان بهره مند میشوند،اما ارز مسافرتی به کاروان ما تعلق نمیگیرد.

۲)طبق برنامه،مسیر نجف تا کربلا که در حدود۹۰ کیلومتر میباشد را پیاده طی میکنیم.لذا اگر مشکل خاص جسمانی دارید حتما دقت داشته باشید و قبل از تایید نهایی ثبت نام با مسئولان در میان بگذارید.

۳)از آنجا که تاریخ انجام سفر تداخل زیادی با ایام انتخابات و امتحانات دانشجویان دارد،هنوز تاریخ دقیق برگزاری سفر مشخص نیست،اما بازه زمانی برگزاری سفر حدودا از ۲۵ خرداد تا ۸تیر میباشد،لذا متقاضیان محترم بایستی برای این تاریخ آمادگی داشته باشند.تاریخ دقیق بزودی اعلام میگردد.

۴)با توجه به نوسانات قیمت ارز و همچنین عدم قطعیت درباره ی بعضی شرایط اردو،هزینه شرکت در این کاروان فعلا۵۵۰هزار تومان اعلام میشود که ممکن است تغییر یابد.

۵)متقاضیان محترم در نظر داشته باشند که محل اسکان در حسینیه های عراق میباشد. حسینیه های عراق محدودیت های بسیار زیادی در حوزه امکانات بهداشتی ، برق , سیستم سرمایشی و ….. دارند که باعث بروز مشکلات عدیده ای می شود.در ضمن اگر توفیق زیارت بقاع متبرکه شهرهای کاظمین و سامرا نصیبمان گردد،اسکان در این شهرها در حرم های مطهر میباشد.

۶)اولویت ثبت نام با دانشجویان و طلاب(درحال تحصیل) میباشد . همچنین فقط فارغ التحصیلانی که حداکثر یکسال از تاریخ فراغت تحصیلی آنها گذشته باشد میتوانند در این کاروان ثبت نام کنند.

۷)به دلیل محدودیت های سفر و وظایفی که برای زوج های جوان در نظر گرفته میشود،از ثبت نام زوج های جوانی که در دوران عقد میباشند معذوریم،همچنین زوج های جوان در نظر داشته باشند که محل اسکان ایشان از یکدیگر جدا میباشند.

۸)حداقل یکی از زوجین باید شرایط ثبت نام کنندگان را داشته باشد،در غیر اینصورت ثبت نام صورت نمیگیرد.

۹)مهلت ثبت نام تا تاریخ ۸ فروردین میباشد.در صورت کثرت اسامی و مساوی بودن شرایط ثبت نام کنندگان،قرعه کشی انجام خواهد شد،و اسامی نهایی جهت واریز مبلغ و مراحل بعدی ثبت نام در تاریخ ۱۰فروردین بر روی همین سایت اعلام خواهد شد.

۱۰)حرکت کاروان از تهران می باشد.لذا تمامی زائران باید برای روز حرکت در تهران حضور یابند.

۱۱)مسئولیت عدم ارسال به موقع مدارک و یا ناقص بودن آن به عهده متقاضی می باشد و انجمن در برابر حذف افراد از اردو بر اساس مطالب مذکور مختار است.

۲۳ اسفند ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :ی شاکی

با سلام آقا ابن عکسای برادرانو چرا نمیزارین تو سایت بابا یک ماه گذشت یعنی انقد سخته جمع آوری عکسا

حسین جان همه عاشقانتو ببر کربلا…

KHAMENEI KHAMENEI