عریان شدن چند زن ایرانی در سوئد!

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از هافینگتون پست، اعضای احزاب کمونیستی و همچنین سازمان مقابله با تبعیض زنان در گردهمایی که از طریق فیس بوک برنامه ریزی شده بود، چندین زن را به خیابان کشانده و آن‌ها هم در مخالفت با حجاب پیراهن‌های خود را در آورده و به صورت عریان خود را در خیابان‌ها […]

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از هافینگتون پست، اعضای احزاب کمونیستی و همچنین سازمان مقابله با تبعیض زنان در گردهمایی که از طریق فیس بوک برنامه ریزی شده بود، چندین زن را به خیابان کشانده و آن‌ها هم در مخالفت با حجاب پیراهن‌های خود را در آورده و به صورت عریان خود را در خیابان‌ها به نمایش عموم گذاشتند.

بر اساس این گزارش مراسم عریان شدن در این روز به خاطر سالروز زن بوده که در تاریخ ۸ مارس ۲۰۱۲ نامگذاری شده است. این افراد روی بالاتنه برهنه خود شعارهای را با رنگ درج کرده بود که به حجاب اسلامی نه گفته است.
این اقدام چند زن کمونیست ایرانی در مخالفت با حجاب اسلامی در خیابان‌های استکهلم پایتخت سوئد، جهت پیروی از اقدامات گروه‌های فمینیستی در اکراین است که در تظاهرات، مخالفت خود را با در آوردن لباس و لخت شدن در ملاء عام، نشان می دهند.

۱۹ اسفند ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :alibitsaid

با سلام خدمت استاد خواهشی از شما دارم من جلسات شما رو دنبال میکنم میخاهم بپرسم ما باید چگونه با این فراماسونیها مبارزه کنیم ممنون میشم منو راحنمایی کنیدبا تشکر شمه شظ قشساف راستی در رشت برنامه ندارید

نويسنده ديدگاه :hossein

مدیر سایت
سخرانی میکنی یا این آقا با استاد رائفی پور و … اشتباه گرفته
آقایی که اسمت نامعلومه شما از خدا بخواه آقا ظهور کنه خودش مبارزه به حساب میاد
راستی هر چیزی هم با چشمات باور نکن
اللهم عجل الولیک الفرج

KHAMENEI KHAMENEI