تصاویری از مسئولین رئال در باشگاه پرسپولیس و تولد کریم باقری

تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس روز گذشته در ورزشگاه درفشی فر برگزار شد. این تمرین تحت‌الشعاع حضور مسئولان رئال مادرید بود به همین دلیل عکاسان زیادی از تمرین استقبال کرده بودند. در هنگام بازدید مسئولان رئال از این باشگاه یک خبرنگار که پیراهن بارسلونا پوشیده بود در مقابل هیات اسپانیایی ظاهر شد. رئالی ها ابتدا تصور […]

تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس روز گذشته در ورزشگاه درفشی فر برگزار شد. این تمرین تحت‌الشعاع حضور مسئولان رئال مادرید بود به همین دلیل عکاسان زیادی از تمرین استقبال کرده بودند.

در هنگام بازدید مسئولان رئال از این باشگاه یک خبرنگار که پیراهن بارسلونا پوشیده بود در مقابل هیات اسپانیایی ظاهر شد. رئالی ها ابتدا تصور کردند که او بازیکن پرسپولیس است اما پس از مدتی متوجه شدند که او فقط یک خبرنگار است و با وی به خوش‌ و بش و شوخی پرداختند.

در پایان تمرین بازیکنان برای باقری جشن تولد ۳۹ سالگی را کنار زمین گرفتند و به دست و پایکوبی و روشن کردن فشفشه پرداختند و بازیکنان و اطرافیان پرسپولیس با باقری عکس یادگاری گرفتند.

همچنین حدود ۵۰ هوادار در تمرین امروز حضور داشتند و با شعارهایی علیه بارسلونا، رئال مادرید را تشویق کردند، همچنین هواداران شعار می‌دادند «پرسپولیس جهانی رئال مادرید کهکشانی»

عکس های سایت پرسپولیس و باشگاه خبرنگاران از این تمرین را در زیر می بینید.

۲ اسفند ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI