عکس یادگاری گلشیفته فراهانی با فرح پهلوی

گلشیفته فراهانی، در حاشیه اکران فیلم «سنگ صبور» در پاریس با فرح دیبا، همسر شاه مخلوع ایران عکس یادگاری انداخت. گلشیفته فراهانی، پس از آنکه انحطاط اخلاقیش را با برهنگی و رقاصه‌گی در فیلم‌ها به نمایش گذاشت، در آخرین گام سقوطش در گرداب مسائل غیر اخلاقی، با قبول نقش یک روسپی و توهین به هویت […]

گلشیفته فراهانی، در حاشیه اکران فیلم «سنگ صبور» در پاریس با فرح دیبا، همسر شاه مخلوع ایران عکس یادگاری انداخت.

گلشیفته فراهانی، پس از آنکه انحطاط اخلاقیش را با برهنگی و رقاصه‌گی در فیلم‌ها به نمایش گذاشت، در آخرین گام سقوطش در گرداب مسائل غیر اخلاقی، با قبول نقش یک روسپی و توهین به هویت زنان افغانی، بار دیگر تأسف اهالی هنر را بر انگیخت.

وی در این فیلم که نویسنده فیلم‌نامه آن یک افغانی است، عریان شده و روابط جنسی غیر اخلاقی با مردان دیگر برقرار می کند تا از این راه کسب معاش کند.

گلشیفته که روزی در عرصه سینمای ایران اسلامی فعال بود، پیش از این نیز برای بازی کردن در یک فیلم درجه ۳ یا ۴ غربی، تن به بازی در صحنه‌های غیراخلاقی داده بود.

چندی پیش نیز وی در یک کلیپ تصویری اقدام به درآوردن لباس‌های خود کرد؛ البته نکته جالب توجه این است که در این کلیپ، فراهانی تنها بازیگر زنی است که عضوی از بدنش را به معرض نمایش می‌گذارد.

۲۸ بهمن ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :مسعود

ج…های خودفروش

نويسنده ديدگاه :بهرام آیریا

مسعود آقا ، با بد دهنی و توهین که نمیشود انتقاد کرد. در ضمن خود فروش و …نده یک معنی میدهد. این صلت را برای زنهائی بکار میبرند که برای امرار معاش خود فروشی میکنند. ولی فاحشه صفت زنهایی است که عملی انجام میدهند که از نظر اجتماع درست نیست و شاید هم پولی دریافت نکنند.
خانم فرح یک زمانی ملکه ایران بوده است ، و طبق شرایط آنروز ایران و مقامی که داشته است لباس میپوشیده و زندگی میکرده است. بقول زنده یاد سعدی ( برزگش نخوانند اهل خرد — که نام بزرگان به زشتی بَرَد )
در مورد خانم گل شیفته و عکسهای برهنه ای که از خود در مجلات خارجی چاپ کرده ، اگر اسمش و ملیتش را عوض میکرد حرفی نبود. ولی با اسم و نام ایرانی ، توهینی است به ملت و کشور اسلامی ایران که اکثریت با این عمل مخالفند و دور از شان یک ایرانی است.

KHAMENEI KHAMENEI