اتفاقی دیده نشده در برنامه اینجا ایران + فیلم

روز ۲۲ بهمن از حضور میلیونی مردم در خیابانها به ویژه خیابانهای تهران بسیار شادمان شده بودیم و غرق در خوشحالی و شور و شعف بودیم که چگونه یکبار دیگر علیرغم بی بصیرتی برخی خواص، مردم ایران با بصیرت و موقع شناسی و حضور چشمگیر خود دشمنان نظام را ناکام گذاشتتند . در میان این […]

روز ۲۲ بهمن از حضور میلیونی مردم در خیابانها به ویژه خیابانهای تهران بسیار شادمان شده بودیم و غرق در خوشحالی و شور و شعف بودیم که چگونه یکبار دیگر علیرغم بی بصیرتی برخی خواص، مردم ایران با بصیرت و موقع شناسی و حضور چشمگیر خود دشمنان نظام را ناکام گذاشتتند .

در میان این حماسه اتفاق ویژه ای در یک برنامه زنده تلویزیونی به نام “اینجا ایران” افتاد که دیدن این لحظات ناب خالی از لطف نیست .

عزت و عظمت خانواده شهدا در این شب به تصویر کشیده شد، پدر و مادر شهیدان خالقی پور در برنامه حضور داشتند که وقتی مادر این سه شهید لب به سخن گشود ،آنچنان فضا معنوی شد که رسالت بوذری مجری با تجربه برنامه نتوانست جلوی خود را بگیرد و در حالی که چشمانش پر از اشک شده بود و بغض گلویش را می فشرد با صدایی لرزان افتخار خود را بوسیدن دست پدر شهید دانست و خم شد و دستان پدر شهیدان خالقی پور را بوسید.

دانلود فیلم

  در نیمه برنامه هنگامی که نوبت به رضا ایرانمنش نماینده جامعه هنری استان تهران رسید گفت من به رسالت بوذری که دست پدر شهید را بوسیده است حسودی ام می شود و همیشه گفته ام که ما خاک پای پدران و مادران شهدا هستیم چرا که اگر شهدا نبودند نه ایرانی بود و نه ناموسی و نه وطنی و سپس با گفتن این جمله که من نمی دانم برنامه شما خراب می شود یا نه، اما من باید پای پدر شهید را بوسه بزنم روی زمین نشست و پاهای پدر شهیدان خالقی پور را بوسید .

دانلود فیلم

در انتهای برنامه هنگامی که مجری از میهمانان خواست هر کدام یک جمله بگویند حمید سوریان قهرمان ملی کشورمان در المپیک ۲۰۱۲ که با پرچم سه رنگ ایران دور افتخار زده بود گفت :این عقده در گلوی من مانده و من هم باید به نمایندگی از جامعه ورزشی بوسه بردستان پدر شهید بزنم و این اقدام زیبا را جلوی دوربین و در برنامه زنده اینجا ایران به یادگار گذاشت .

دانلود فیلم

۲۶ بهمن ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI