کلاهبرداری مرد مامورنما از همسرش

مراد جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان از دستگیری مرد ۳۰ ساله مامورنما خبر داد که با تهدید و ارعاب از همسر خود کلاهبرداری کرده بود. وی به مراجعه خانمی ۲۵ ساله به پلیس و شکایت وی از همسر خود اشاره کرد و افزود: این فرد با تهدید خانم مورد نظر، وی […]

مراد جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان از دستگیری مرد ۳۰ ساله مامورنما خبر داد که با تهدید و ارعاب از همسر خود کلاهبرداری کرده بود.

وی به مراجعه خانمی ۲۵ ساله به پلیس و شکایت وی از همسر خود اشاره کرد و افزود: این فرد با تهدید خانم مورد نظر، وی را مجبور به ازدواج موقت با خود کرده بود.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان تصریح کرد: متخلف مورد نظر با دریافت چک بانکی و مبلغی وجه نقد به بهانه اجاره منزل و مغازه از این خانم، متواری شده بود.

وی از آغاز تحقیقات بعد از دریافت شکایت در مورد فرد مورد نظر خبر داد و گفت: پس از تحقیقات مشخص شد که فرد مورد نظر سابقه‌دار بوده است و قبلا هم به جرم جعل سند عنوان مامور، دستگیر شده است.

جعفری با اشاره به دستگیری فرد مورد نظر به هنگام تردد در خیابان افزود: در بازرسی از مغازه لباس فروشی متهم مواد مخدر و تعدادی چک شاکی کشف شده است.

وی به قانون موجود در مورد سوء استفاده از مشاغل دولتی اعم از کشوری و لشگری اشاره و تاکید کرد: برای این موارد حبس‌هایی بین شش تا دو سال پیش‌بینی شده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان با بیان اینکه ماموران مسئول تعیین و اعمال هیچ نوع مجازات کیفری و مالی به صورت مستقل نیستند، اضافه کرد: به منظور شناسایی افراد حتما کارت شناسایی آنها را اخذ و مندرجات آن را با صاحب کارت تطبیق دهید.

وی بر ضرورت گزارش موارد مشکوک به فوریت‌های پلیسی تصریح کرد: این متهم پس از طی مراحل قانونی از طریق دادسرا روانه زندان شده است.

۲۴ بهمن ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI