علی اصغر سیجانی در جمع اخلالگران سخنرانی لاریجانی + عکس

بهار نیوز نوشت : در حین سخنرانی لاریجانی در حرم حضرت معصومه طیفی از افرادی خاص! که برخی کفن پوش نیز بودند، با ایجاد سرو صدا و پرتاب مهر و کفش، مانع ادامه سخنرانی علی لاریجانی شدند. در میان این جمعیت، چهره‌های آشنایی مثل علی اصغر سیجانی کارگردان فیلم ظهور نزدیک است هم حضور داشتند. […]

بهار نیوز نوشت : در حین سخنرانی لاریجانی در حرم حضرت معصومه طیفی از افرادی خاص! که برخی کفن پوش نیز بودند، با ایجاد سرو صدا و پرتاب مهر و کفش، مانع ادامه سخنرانی علی لاریجانی شدند. در میان این جمعیت، چهره‌های آشنایی مثل علی اصغر سیجانی کارگردان فیلم ظهور نزدیک است هم حضور داشتند.

کارگردان فیلم ظهور نزدیک است در میان اخلالگران مراسم ۲۲بهمن شهر قم دیده می‌شود

ماجرا چنان بود که جمعی از علما و مراجع در تماسی تلفنی، از علی لاریجانی دلجویی کردند و حسین شریعتمداری در یادداشتی که در کیهان نوشت آن حرکت را، حرکتی، ناپسند و دشمن شاد کن و مصداق تعبیر «خیانت به کشور» توصیف کرد. آیت الله جوادی آملی اخلال در مراسم مذکور را حرام عینی دانست و آیت الله جواد فاضل لنکرانی، ایجاد سروصدا و پرتاب کفش به سمت رئیس مجلس را اقدامی نادرست، شنیع و اهانت به آستان حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها در یوم الله ۲۲ بهمن عنوان کرد.

چهره جنجالی در میان استقبال کنندگان احمدی نژاد + عکس

۲۴ بهمن ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :cyber satra

کمی تند روی در افکار ایشون دیده میشه . امید وارم ایشون با نگاهی باز تر به مباحث مربوط نگاه کنن – راست و دروغش گردن کسی که به ما گفت :ما جرای شب ۲۱ ماه مبارک رمضان توحرم حضرت رضا (ع)هم کار یکی از سران همین جمع بود.

نويسنده ديدگاه :سلام

من تازگی با سیجانی آشنا شدم تحقیقات وسیعی هم انجام دادم شما با هر کی کج بیفتید می خواهید نابودش کنید.

نويسنده ديدگاه :سلام

من فکر کنم خیلی زود حقایق عالم مشخص می شه و رو سیاهیش برای زغال میمونه.شما که مدعی هستی کجا این آقا اصل جریان برهم زدن سخنرانی لاریجانی بوده.من هم بودم حداقل مشتم رو بلند می کردم.بابا یک کم انصاف داشته باشید…

نويسنده ديدگاه :cyber satra

ما حد اقل من قصد ندارم ایشون رو نا بود کنیم .
مثال معروفی هست که میگه سر سبز را زبان سرخ میدهد بر باد .
اینهمه آدم اونجا بودن چرا باید ایشون دستش رو بالا ببره و یا ویا اگه اتفاقی بوده خوب ایشون از لحاض سیاسی در سطح پایین ی هستن که توانایی تشخیص موقعیت رو ندارن.دلیل بدتر از گناه نیاریم .
ایشون یکمی تندی به خرج دادن باید پذیرفت – از طرف دیگه ما مطلبی بی منطق نزدیم . حضرت آقا هرکاری رو که با عث برهم زدن افکار جامعه و بد بینی بشرو محکوم کردن و اون رو خیانت تلقی کردن چون عالم هستن ,ولی ما ویا من چون در جایگاه ایشون نیستم ویا علم ایشون رو ندارم به ایشون بی احترامی نکردم .

یکم تند نوشتم چون احصاص میکردم لازمه من رو ببخشید.
یا علی…

KHAMENEI KHAMENEI