کشف ۲۳ هزار لیتر روغن تقلبی و احتکار شده در اصفهان

فرمانده انتظامی استان اصفهان از شناسایی کارگاه تولیدی روغن های تقلبی در شهرستان دهاقان استان اصفهان خبر داد و گفت: با دستگیری متهم ۱۵ هزار لیتر روغن خودرو احتکار شده و ۳۸ بشکه به میزان ۸ هزار و ۳۸۰ لیتر روغن تقلبی کشف و ضبط شد . به گزارش خبرگزاری آریا، سردار”عبدالرضا آقاخانی “فرمانده انتظامی […]

فرمانده انتظامی استان اصفهان از شناسایی کارگاه تولیدی روغن های تقلبی در شهرستان دهاقان استان اصفهان خبر داد و گفت: با دستگیری متهم ۱۵ هزار لیتر روغن خودرو احتکار شده و ۳۸ بشکه به میزان ۸ هزار و ۳۸۰ لیتر روغن تقلبی کشف و ضبط شد .
به گزارش خبرگزاری آریا، سردار”عبدالرضا آقاخانی “فرمانده انتظامی استان اصفهان در تشریح این خبر اظهار داشت: در اجرای طرح تشدید برخورد با محتکران و مخلان نظم اقتصادی ماموران انتظامی شهرستان دهاقان موفق شدند کارگاه تولید روغن های تقلبی و احتکار شده را در این شهرستان شناسایی کنند .
رئیس پلیس استان اصفهان تصریح کرد:در بازرسی از کارگاه موصوف مقدار ۱۵ هزار لیتر روغن احتکار شده با مارک های معتبر و ۳۸ بشکه به مقدار ۸ هزار و ۳۸۰ لیتر روغن بصورت کاملا تقلبی کشف .و ضبط شد .
سردار آقاخانی با بیان اینکه در این زمینه برخورد قانونی با متصدی مربوطه صورت گرفت و ضمن دستگیری وی ،به مراجع قضایی معرفی شد ،خاطر نشان کرد:متاسفانه عده ای سود جو و فرصت طلب به قصد گران فروشی کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم را احتکار کرده و بعد از مدتی آنان را با قیمت بالا در بازار عرضه می کنند.
این مقام ارشد انتظامی در پایان با اشاره به اینکه پلیس در برخورد با محتکران و مخلان نظم اقتصادی از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد و به شدت و قوت طرح تشدید برخورد با متخلفان را به اجرا می گذارد، تصریح کرد: مخلان و محتکران اقتصادی بدانند که احتکار و انبار کالاهای اساسی از نظر قانونی جرم بوده و مجازات سنگینی را در پی خواهد داشت .

۲۲ بهمن ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI