اولین توپ فوتبال هوشمند ایرانی ساخته شد

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از خبرگزاری فارس، با انعقاد تفاهمنامه همکاری پژوهشگاه تربیت‌بدنی و دانشگاه صنعتی شریف، اولین توپ فوتبال هوشمند استاندارد به بازار محصولات ورزشی ارائه می‌شود. با امضای تفاهمنامه همکاری میان پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم و دانشگاه صنعتی شریف، طراحی و ساخت اولین توپ فوتبال هوشمند استاندارد با استفاده […]

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از خبرگزاری فارس، با انعقاد تفاهمنامه همکاری پژوهشگاه تربیت‌بدنی و دانشگاه صنعتی شریف، اولین توپ فوتبال هوشمند استاندارد به بازار محصولات ورزشی ارائه می‌شود.

با امضای تفاهمنامه همکاری میان پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم و دانشگاه صنعتی شریف، طراحی و ساخت اولین توپ فوتبال هوشمند استاندارد با استفاده از فن‌آوری نانو در این پژوهشگاه طراحی و ساخته شده است، که با ورود این محصول به بازار محصولات ورزشی، ضمن دسترسی بازیکنان فوتبال به یک توپ استاندراد از خروج ارز از کشور نیز جلوگیری می‌شود.

گفتنی است، این محصول تمام قسمت‌های آیرودینامیک را به لحاظ جهش، جذب آب، انحراف و کروی بودن،‌ تنظیم فشار باد توپ، آزمون وزن، شکل و اندازه توپ سپری کرده و محصولی کاملا سبک با کیفیت، دوام و مطابق با استانداردهای ملی است.

۲۱ بهمن ۱۳۹۱ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI